Wpis z mikrobloga

@galicjanin na #!$%@? my pozwalamy wszystkim na to, aby na naszym terenie wszystko było przeladowywane, przecież to jawne narażanie Jasionki na potencjalny atak ze strony rosyjskiej, jeszcze jakby pomoc humanitarną kumam, ale broń... we łbie się nie mieści i jeszcze ten przyklask społeczeństwa...
  • Odpowiedz
na #!$%@? my pozwalamy wszystkim na to, aby na naszym terenie wszystko było przeladowywane, przecież to jawne narażanie Jasionki na potencjalny atak ze strony rosyjskiej, jeszcze jakby pomoc humanitarną kumam, ale broń... we łbie się nie mieści i jeszcze ten przyklask społeczeństwa...


@19wuer91: jesli sie boisz, juz jestes niewolnikiem.
  • Odpowiedz
@boubobobobou bezpieczeństwo RP jest najwyższym priorytetem jeśli tego nie kumasz po roku wojny, to sorry. Uważam, że można to robić dyskretniej i przerzuty gdzie indziej, a nie obwieszczać z dumą całemu światu w tym Putinowi, że najnowocześniejsza broń z zachodu i w tym USA, która walczy przeciwko FR wyrusza akurat z Jasionki, USA to mistrzowie prowadzenia wojen nie na swoim terenie i nie swoimi łapami, im byłoby na rękę nas na ten
  • Odpowiedz
bezpieczeństwo RP jest najwyższym priorytetem jeśli tego nie kumasz po roku wojny, to sorry.


@19wuer91: Jak wpłynęło to na bezpieczeństwo Polski? Rozumiem, ze jesteśmy teraz mniej bezpiecznym krajem, bo robimy przeładunek w Jasionce, tak? Gdzie i jak zrobiłbyś przeładunek takiej masy sprzętu, żeby nie dało się tego zaobserwować?

Ah, no i widzę, że wszystko to wina tego złego USA. Coś mi tu brzydko pachnie.
  • Odpowiedz
@boubobobobou oczywiście, że w tej sytuacji jesteśmy najmniej bezpiecznym krajem i do tego biednym i rządzonym przez ludzi bez żadnych kwalifikacji do powierzonych im funkcji, nie jestem specem od logistyki wojennej, ale na pewno nie w Jasionce, ani na terytorium RP, ani tym bardziej nie z takim globalnym gloryfikowaniem tego faktu, przypominam, że jesteśmy krajem frontowym, incydent w Przewodowie dosadnie udowodnił jak bardzo jesteśmy bezpieczni.
  • Odpowiedz
@19wuer91: Nie odpowiedziałeś na moje pytania. Jeszcze raz:
1. Jak wpłynęło to na bezpieczeństwo Polski?
2. Gdzie i jak zrobiłbyś przeładunek takiej masy sprzętu, żeby nie dało się tego zaobserwować?
3. Kto ponosi pełna odpowiedzialność za zaistniałą sytuację - Rosja czy USA?
  • Odpowiedz