Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, mirki, pomóżcie. Sąsiad psa prawie dzień w dzień zaczyna szczekać przed 6 (Pies o tej porze wychodzi do pracy i zostawia #!$%@? samego) i #!$%@? tak przez dobre dwie godziny. Jak załatwia się takie sprawy? #!$%@? na policję albo do spółdzielni mieszkaniowej?
#kiciochpyta #prawo
  • 36
  • Odpowiedz
sam bym podłożył mięso z żyletkami pod samym mieszkaniem, żeby dać do zrozumienia właścicielowi albo chociaż sprayem napisał co nieco na drzwiach,


@Cygan_Wojtus: dobrze, że nie chcesz zabijać, bo widać, że trochę nie stabilnie masz tam pod kopułą.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: Niestabilnie to maja właściciele psów, którzy nie znają umiaru i maja wszystkich w dupie. Pies do odstrzału i tyle, wlasciciel nie zrozumie/nie chce zrozumieć, uczysz go kultury w jego języku.
  • Odpowiedz
@tylko_dresowy_styl_: miałem taką sytuację dosłownie miesiąc, może dwa miesiące temu. Pies sąsiadów ujadał od września od godziny 6-7 i nie przestawał do 13-14 (robota hybrydowa here). Przez jakiś czas to tolerowałem, ale w pewnym momencie po prostu poszedłem do mieszkania obok, wytłumaczyłem jak się ma sytuacja i w zamian otrzymałem przeprosiny za hałas i podziękowania za zwrócenie uwagi. Sąsiedzi nie wiedzieli, że pies szczeka od rana, bo wychodzili do pracy, a
  • Odpowiedz
Pies do odstrzału i tyle, wlasciciel nie zrozumie/nie chce zrozumieć, uczysz go kultury w jego języku.


@Cygan_Wojtus: stary, gdybyś u mnie mieszkał w klatce, to by Cię patusy spod klatki ustawiły do pionu. Za mięso z żyletkami w Polsce jest już kara w KK - od roku do dwóch lat pozbawienia wolności. To, że jesteś niestabilny emocjonalnie wcale Cię nie tłumaczy. Zastanów się nad stanem swojego umysłu, bo widać, że potrzebujesz
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: Haha, gowno byś zrobił :) najpierw znalazłbyś gowno na wycieraczce, później pare karteczek, ewentualnie spray lub zablokowany wykałaczka zamek, a na sam koniec jak już udowodniłbys, ze jesteś jeszcze większa #!$%@? niż nawet ja, to dopiero bym zniżył się do krzywdzenia psa. Dla psiarza życie ludzkie jest nawet mniej warte, to już wiem, a zachowujecie się jak te przysłowiowe madki: „pies to pies, szczekać musi, nie rozumiesz?”.
  • Odpowiedz
Dla psiarza życie ludzkie jest nawet mniej warte, to już wiem, a zachowujecie się jak te przysłowiowe madki:

@Cygan_Wojtus: Przecież napisałem, że byś się wyprowadził, a nie że Cie zabije ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naprawdę takim problemem jest zgłosić właścicielowi, że pies strasznie szczeka? Trochę ludzkich zachowań, mieszkasz wśród ludzi, więc chociaż zachowaj się jak człowiek.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: A napisałem krok po kroku co bym zrobił? Poza tym już widzę jak idziesz to takiego psiarza, jego pieskowi coś się później dzieje to na pewno wcale nie byłbyś pierwszym jego podejrzanym nawet jak jesteś gowno winny i chciałeś pomoc :)
  • Odpowiedz
Sąsiad psa prawie dzień w dzień zaczyna szczekać przed 6 (Pies o tej porze wychodzi do pracy


@tylko_dresowy_styl_:

Ustalmy fakty:

- pies mieszka obok i ma swojego sąsiada
- ten sąsiad szczeka
- pies wychodzi do pracy

Mam parę pytań:

- czy pies wyprowadza swojego człowieka na spacer?
- jak wygląda pies prowadzący człowieka na smyczy?
- człowiek chodzi na dwóch, czy czterech nogach?
- czy jeśli człowiek szczeka, to w
  • Odpowiedz