Wpis z mikrobloga

@Winsomeboy: Bo to jest spierd0lenie jakim karmią się wzajemnie kobiety.
Ja najważniejsza, ja potrzebuję, ja bym chciała, ja oczekuję.

A to się dopiero rozkręca w kobietach.
Najgorsze że one się razem w tym wspierają i pokazują sobie że tak najlepiej będzie.

Ale czy to się opłaci im i nam ? Jaasna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno będzie zajebiście.
  • Odpowiedz
@Winsomeboy niestety bardzo dużo kobiet myśli w ten sposób. Najlepiej niczego nie kupować jeśli sytuacja się powtarza. Wbrew pozorom kobiety też zapominają o rocznicach. Przynajmniej ja tak robię.
  • Odpowiedz
@Winsomeboy: jak byłem w licbazie to znałem dziewczynę, która nie odwiedziła swojego chłopaka w szpitalu bo miała wpojone przez mamusię że to facet powinien dzwonić, organizować spotkania etc
  • Odpowiedz
@Winsomeboy: Moja kiedyś po jednej z rocznic oświadczyła mi, ze „wczoraj mieliśmy rocznice, nic mi nie dałeś”. Potwierdziłem, ze widocznie jest to rocznica nas obojga, zapytałem czy chce dotrwać w związku do kolejnej i czy już #!$%@? z domu, nieironicznie… sama przyznała racje, ze to wspólna rocznica i oboje sobie coś tam prezentujemy :)
  • Odpowiedz
@Winsomeboy a mnie to w ogóle wkuriwa że na wszystko każdy chce prezent.. rocznica, imieniny, walentynki, dzień kobiet itp. co to za głupia moda kupowania prezentów na każdą możliwą okazję
  • Odpowiedz