Wpis z mikrobloga

Mirki. Przyszło mi dzisiaj orzeczenie z Małopolskiego Ośrodku Medycyny pracy, że stwierdzają brak podstaw do stwierdzenia choroby zawodowej - boreliozy. Mam wynik dodatki IgG i 10 przeciwciał z badania western blot. Już teraz będę wysyłał wniosek o ponowne badanie lekarskie i mam do wybrania:

Centrum Naukowe Medycyny Kolejowej w Warszawie*)
Instytut Medycyny Pracy im. Prof. dr med. Jerzego Nofera w Łodzi*)
Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki w Lublinie*)
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni (poprzednio
Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego)
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w Warszawie*)

Czy jest jakaś różnica między tymi ośrodkami?

#medycyna #kleszcze #borelioza #nfz #medycynapracy #odszkodowanie #chorobazawodowa
zakomputerowany - Mirki. Przyszło mi dzisiaj orzeczenie z Małopolskiego Ośrodku Medyc...

źródło: comment_1672744572hxoUgD6uV4WtI9oxLHUN8C.jpg

Pobierz
  • 18
Poo chłopie, ale paski wywalone, czy ty jeszcze jakoś normalnie funkcjonujesz, czy już jesteś poparaliżowany? Nie stwierdzili Ci zespołu poboreliozowegoXd
@mirek63479: Nie załatwia. Ludzie latami biorą ILADS, odstawiają i problem wraca. Boreliozę można pokonać świeżą i wtedy faktycznie antybiotyk da rade, ale jak krętki są rozsiane, poukrywane gdzieś w kościach, mięśniach (czyli stara borelioza) to nie ma szans. Coś jak z rakiem. Mam nadzieję, że higromycyna a coś ruszy, ale to też lata czekania.
Drugim irytującym faktem jest koszt takiej lampy RPZ15. Używka gdzieś 20 tyś złotych. Wątpię, że tam jest jakaś kosmiczna technologia w cenie używanego samochodu. Że też nikt nie zrobił klona takiej machiny.
@Cyklosporyba: Ogólnie niewiele, ForMeds BICAPS WITAMINA B COMPLEX KOMPLEKS 120 cap + Aliness WITAMINA B12 B-12 METYLOKOBALAMINA 100kap. Mam poziom niewiele ponad 436 pg/ml (przy normie 194-771) ale chcę dotankować do 800pg/ml. Magnez, adek, k2mk7, d3 10000 jednostek (te dwa ostatnie odstawiłem bo mam już poziom we krwi powyżej 100). Ogólnie najwięcej roboty zrobiło u mnie chodzenie na lampę plazmową. Zmniejszyły mi 2 z 3 najgorszych objawy (nie miałem już ponad