Wpis z mikrobloga

@Assiduus: lawasze są ogólnie dostępne w Biedrze i w Lidlu, w Lidlu dodatkowo jest bułka pita, taka duża, kebabowa - normalnie na dziale z pieczywem, tym świeżo odpiekanym, w koszach. Ale faktycznie w Wawce to macie różne fikuśne piekarnie i pewnie tam można coś lepszego dostać.
@Mirkosoft: O właśnie, zapomniałem o tego typu piekarniach, poszukam takiej w swojej okolicy! Niech ci szef podwyżką wynagrodzi nowy rok! ( )(σ ͜ʖσ)
@Heheszkara: No właśnie byłem jakieś 20 minut temu w biedronce i mają tylko same tortille. Kiedyś był lawasz Pano, ale to pewnie jakiś jednorazowy rzut był, bo teraz go nie widać. Ale właśnie
@Assiduus: lawasze są w Biedronce na stałe, regularnie je tam widuję. Albo miałeś pecha, albo może są jakieś chwilowe problemy z dostępnością, ale od dłuższego czasu są już dostępne na co dzień, a nie przy tych pojedynczych rzutach. Pita lidlowa też mnie kusi, tym bardziej, że na wygwizdowiu człowiek nie ma takich luksusów jak gruzińska piekarnia. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poka potem co tam dobrego wyczarowałeś, zaślinię
@Heheszkara: U mnie jest taka dziwna biedronka, że to co jest w gazetce czasem często pożądane i rzadkie, jest niedostępne. Jakieś tekstylia, suplementy, zawsze tego brakuje, a w biedronce 500m dalej, aż się wysypują z koszy takie fanty. Przeszedłem ją 5x wzdłuż i wszerz i nie było tych placków niestety, a do tej drugiej nie chce mi się już ubierać ;p

Poka potem co tam dobrego wyczarowałeś, zaślinię się do ekranu.