Wpis z mikrobloga

BŁAGAM idźcie na wybory! Zagłosujcie na kogokolwiek z opozycji! Nie zostawajcie w domu. To ostatnie wybory kiedy młodzi mogą coś zmienić. Społeczeństwo się starzeje i za 4 lata emerytów będzie już więcej nie mówiąc o zabetonowaniu tej mafii. Idźcie na wybory! Brak wyboru to poparcie tych pisdzielcow. Siedząc w domu wcale nie będziesz lepszy, oddasz głos na PiS!
#pis #bekazpisu #wybory #orlen #polityka
  • 240
  • Odpowiedz
@Coffesue:

Zabawny ten Twój wpis. Lament niczym nie różni się od tego, który można spotkać w przekazie na TVP dla starych bab :)

Tymczasem PiS dalej prowadzi w sondażach... wybory pewnie znów wygra. Właśnie przez takich jak ty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CZechuXX: No to jak na nikogo nie zagłosujesz to oddasz głos PiSowi. Gratulacje.


@Coffesue: Cofnijmy się w czasie. Są poprzednie wybory. Nie chcesz żeby wygrał PiS. Głosuj na partię opozycjonisty, który przebojem wdarł się na listy wyborcze - Kukiza. Resztę dopowiedz sobie sama.

Polska polityka to straszne dno i tak naprawdę jedyną pewną opozycją jest PO. Niestety nie składa się ono z zbyt światłych polityków. Oczywiście lepiej żeby była jakaś
  • Odpowiedz
czy robi Pani coś w kierunku odwrócenia trendu (dzieci konkretnie)


@Wolnomysz: ale skisłem xD zawsze mnie niszczą psychicznie formy Pan/Pani w Internecie, od razu wiem, że mam do czynienia z:

a) mułem
b) trollem
albo
c) jednostką wybitnie oryginalną (fedora.jpg)

I jeszcze to pytanie: urodziłaś już dzieci? nie? to lepiej szybko daj się zapłodnić, bo inaczej zagłosuję na pis, ale ja tego nie chcę xD
  • Odpowiedz
Ciekawe co te wybory zmienią skoro opozycja głosuje ramię w ramię z PISem. O lewicy nie wspomnę, nie dość, że chcieliby wprowadzić zamordyzm to jeszcze wielu z nich nie wie jakie mamy progi podatkowe w Polsce, a nawet niejeden członek tych partii opowiada się za znacznym zwiększeniem podatków dla zwykłych przedsiębiorstw czyli dla tych którzy jeszcze ten kraj ciągną do przodu. Dobrą radą to jest nauka języków obcych albo chociaż nauczyć się
  • Odpowiedz
wolę na nikogo niż na kogoś kto idzie w pierwszym rzędzie w tęczowym marszu.


@CZechuXX: hehe, czyli #!$%@? tam z tym, że rozkradają nam kraj i walą na podatakch i inflacji. Najważniejsze jest to, żeby geje nie mieli za dobrze.

100% p0laka w p0laku
  • Odpowiedz
@Coffesue: no nie tak do końca na kogokolwiek. Głosowanie na partie, które nie mają szans dostać się do sejmu to dawanie mandatów poselskich partii, która zdobędzie najwięcej głosów, a może nią być PiS. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Coffesue: Myślisz, że ja chcę emigrować? Ja chcę normalnie żyć i mieć emeryturę która wystarczy mi na godne życie, a będąc przedsiębiorcą wiem, że emeryturę będę mieć kilka razy mniejszą niż chociażby mój wujek który pracował w stanach 18 lat jako mechanik samochody po zawodówce, a teraz ma prawie 2k$ i siedzi w Polsce. Mam rodzinę prawie w całej UE i chyba każdy pełniąc jakikolwiek zawód będzie miał lepiej na starość
  • Odpowiedz
jak na nikogo nie zagłosujesz to oddasz głos PiSowi


@Coffesue: No nie do końca, pierwsze musi wygrać ten na kogo głosujesz żeby przegrał pis, albo ogólnie wygrać jakaś inna partia, zależy też, o którym głosowaniu piszesz, w ogóle muszę zobaczyć kiedy będzie głosowanie bo w sumie to nie wiem
  • Odpowiedz
@AdamMechanik: @Coffesue: @drzewko94:

Hahaha, co się uśmiałem to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mentalna dzieciarnia rzucająca duże słowa, ideologiczne frazesy nie mające prawie nic wspólnego z rzeczywistością i realnymi problemami w Polsce pokazuje swój internetowy ból du. XD Parodia i cyrk, tak samo zresztą jak cała scena polityczna w tym kraju. Pasujecie do tych wszystkich partii idealnie, nic dziwnego, że nie macie problemu z
  • Odpowiedz