Wpis z mikrobloga

Chyba wywalili jakiegoś moderatora z wykopu ale na nieszczęście znalazł robotę w olx... Od ok trzech miesięcy miałem wystawiony domek dla dzieci i nagle wczoraj wieczorem dostałem wiadomość, że ogłoszenie jest zdjęte z powodu błędnej kategorii luz z powodu wystawiania kilku rzeczy w jednym ogłoszeniu. Oczywiście żadna z tych opcji nie ma miejsca. I teraz ogłoszenia nie da się edytować lub wystawić ponownie, trzeba je stworzyć od zera, czyli muszę iść porobić zdjęcia i pomierzyć ten domek... Jest jeszcze możliwość, że za wystawienie wymagana będzie opłata...
#olx #januszebiznesu #oszukujo #moderacjacontent #polska
  • 7
@pol-scot tak dokładnie jest jakiś #!$%@? moderator wywal ci coś co rok wisi a już nie wiem gdzie mam zdjęcia. Do opisu bez problemu dojdziesz i przynajmniej jedno zdjęcie możesz zapisać to który jest główne.
@pol-scot: na PC jakos zawsze sie udaje kliknac we wstrzymanych, otwiera sie ogloszenie i kopiujesz opis. A jak nie masz to zaznacz opis (title) ogloszenia i ppm do google, znajdziesz cache jak dosc dlugo wisialo moze. Wkurzaja mnie na tym OLX, napracujesz sie z opisem to ci ujebia wlasnie za nic. HA TFU. Albo sprzedajesz tez cos do uzytku wszedzie, z opcja "ladowarka samochodowa" w komplecie to ci wywala ze to
@marsjanin2012: ja sobie nie wyobrażam sytuacji gdy sprzedawcy na alegro blokują konto za jakiś dups, na którym ma np. tysiąc ogłoszeń i wszystko idzie #!$%@?

przy itemach na alegro ponowne wystawienie na olyks to pikuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)