Wpis z mikrobloga

Mirki, zabieram dzieczynę na pierwszą randkę w następny piątek. Nie jestem z Warszawy, ale tak wyszło że obydwoje tam będziemy. Dziewczyna wydaje się trochę nieśmiała, studiuje musical więc niewątpliwie jest artystyczną duszą. Dba o siebie, więc myślałem że fajnie byłoby zrobić coś aktywnego poza standardowym zjedzeniem czegoś na mieście. Chyba nie pije, a więc będę miał takie założenie. Myślałem, aby ją zabrać do tego miejsca -> https://nar.com.pl (można by spróbować shishy) ale przed tym chciałbym abyśmy sobie pochodzili gdzieś po fajnym parku (idealnie gdzieś gdzie można się trochę powspinać ale poskakać po kamieniach). I zanim coś zjemy moglibyśmy zrobić coś aktywnego - myślałem o curlingu, ale chyba nie ma takich amatorskich torów, które można zarezerwować? Dodam, że jest to święto trzech król więc coś może być zamknięte.

Chyba, że znacie coś muzycznego co moglibyśmy zrobić razem i wymaga jakiegoś tam kontaktu fizycznego. Dodam, że tańczę Tango ale to będzie moja propozycja jak dojdzie do drugiej randki ;p

PLAN: park -> curling (albo jakaś alternatywa) -> kolacja -> odprowadzenie
#warszawa #randkujzwykopem #randka
  • 2