Wpis z mikrobloga

@krucjan: bez sensu. W takie dni bolt czy uber maja to sensowniej rozwiązane gdzie duży popyt to wyższa cena. Dzięki temu byłoby więcej dostępnych taksówek bo lepiej zarobią. No i rezygnacja z sylwestra to jest jakieś wyrzeczenie które powinno być wynagrodzone. Może chociaż korporacja coś daje ekstra?
@slammeri ja w korporacji na drugiej taryfie więcej zarobię niż w bolcie z tymi śmiesznymi mnożnikami, nie bój się, chętnych kierowców nie brakuje.

Zresztą spróbuj sobie nad ranem bolta zamówić i sam zobacz czy będziesz miał te dostępne taksówki. W takie dni nie ma szans zapewnia tyle taksówek ile trzeba, nie utrzymasz tylu kierowców żeby w sylwestra nie było problemów z taksówką, bo w pozostałe 355 dni roku nie będziesz miał dla
@slammeri te mnożniki na bolcie są x1,1, 1,2 może z 1,4 jak jest naprawdę duże zapotrzebowanie.
Dlatego też ciężko jest zamówić bolta w godzinach szczytu, dużo kierowców robi sobie przerwę bo nawet z mnożnikiem te ceny są nieadekwatne jak się czasem jedzie 3 kilometry przez godzinę i wyjdzie za to 15 złotych.
@rambo995 trochę się nad ranem #!$%@?łem, dużo min miałem, zdarzyło się że pod rząd chyba 2 czy 3 miałem, #!$%@?ów takich co nie szanują cudzej pracy to bym po ryju trzaskał. A potem płacz że drogo, albo jak taksówkarz się spóźni czy pomyli drogę to płacz, że złodziej, że przez ciebie nie zdąży, ale marnowanie czasu taksówkarza? Hehe no zdarza się, przecież zaraz będzie miał innego klienta. Akurat nowy miesiąc więc wszystkie
Pobierz krucjan - @rambo995 trochę się nad ranem #!$%@?łem, dużo min miałem, zdarzyło się że ...
źródło: comment_1672614967kwK1XYxbcJQ4CWIuXHUnGl.jpg
@rambo995 i ta sama osoba jutro zadzwonię po taksówkę i będzie się sapać, że pół godziny trzeba czekać na taksówkę o 16 a w ogóle to ostatnio jechała tą samą trasę i było złotówkę taniej