Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem Iza bardzo mądrze postępuje z Tomem (o ile mądrym w ogóle można nazwać samo zainteresowanie nim, ale ma na dobrą taktykę). Spodziewał się, że po tym szantażu będzie rozpaczać i płaszczyć się przed nim, ale ona zareagowała zupełnie nie tak jakby tego oczekiwał, a on nie może tego znieść i zrozumieć XD #40kontra20
  • 5
  • Odpowiedz
@leemealitie: Tak, Iza, w przeciwieństwie do Amiry, działa taktycznie. Co prawda ja nie mogę patrzeć, jak on traktuje te wszystkie kobiety i marzę o tym, by wszystkie go zignorowały, co będzie dla niego największą karą, ale wiem, że tego nie zrobią, więc cieszy mnie postawa Izy, która nie jest podatna na tanie zagrywki Toma.
  • Odpowiedz
@leemealitie: Taktykę ma dobrą i Tom czuje do niej pewnego rodzaju respekt czego nie można powiedzieć o relacji z Amirą. Prosty przykład - gdy Amira powiedziała o pocałunku to ją ochrzanił i ograniczył z nią kontaktGdy Iza zrobiła to samo to niby sie gniewał, ale w sumie na końcu nawet przeprosił ze ona sie z tym źle czuje xD Iza ma tą przewagę, że od razu pokazuje mu, że nie da
  • Odpowiedz
@Mona321: Oni stosują te same zagrywki i dlatego on się w tym gubi. Jak ja ochrzania za byle co, to ona ochrzania jego za byle co, zamiast mu przyznać rację. Ani z jednym ani z drugim życie by nie było łatwe XD. Za to wzajemnie się znoszą, bo minus i minus daje plus :P
  • Odpowiedz