Wpis z mikrobloga

@grap32: Za płytkie, za krótkie.
Pasek koniecznie nad pępek żeby elegancko zapocić jajca. Jednocześnie nogawki powinny kończyć się na wysokości podeszwy buta żeby być wiecznie upie@#*&one i się o nie potykać.
Jedyny prawilny sposób noszenia dżinsów ze straganu.
@xPekka: Nie ma totalnie nic złego w takich jeansach, normalne spodnie. Tutaj problem jest jeśli już z mentalnością niektórych osób piszących, że #!$%@? @nat_soc: na przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo wiadomo normalne jeansy a nie jakieś tam szerokie cargo, jeansy lub dresy które bardzo często nawet nie są szerokie a za duże po prostu przez co ogromna część ''modnej młodzieży'' zwłaszcza laski wyglądają w tym
@furcio: Może dla tego, że jeans jest ogólnie sztywnym i nierozciągliwym materiałem a elastan w nich to raczej domena damskich spodni pokroju legginsy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie levis nie jest jakąś turbo zajebistą marką i jego produkty możesz kupić w Stanach Zjednoczonych często w walmartach i targetach jakichś. Ale w Polsce uważają to za markę nie wiadomo jaką bo amerykańskie i drogie. Jak chcesz spoko jeansy
@kridje Też zawsze wychodziłem z takiego założenia. W tym roku kupiłem swoja pierwsza pare jakoś na wiosnę. Wyhoda tych spodni to coś niesamowitego. Ten materiał jest całkiem inni niż dotychczas posiadanych jeansów. Jest miękki i oddychający, nie czuć żadnej domieszki plastikowego, sztucznego materiału. Co ciekawe nie mam nawet śladu przetarcia w kroku, a tak w tych tanich jeanssch galerianych to po pół roku już mam dziurę.

@furcio No nie bardzo, przeczytaj moja
@furcio: To akurat prawda, że ogólnie spodnie są teraz szyte na nawet szczerze nie na grubych. Bo jak kupujesz dobre na długość to zazwyczaj są za szerokie a jak są dobre w pasie to są za krótkie