Wpis z mikrobloga

Przez te całe święta przeoczyłem fakt, że w zeszlym tygodniu minęło mi równe 2 miesiące odkąd wkroczyłem w magiczny świat #perfumy

Wydarzenie to miało na mnie dosyć spory wpływ, i nieco inaczej patrze teraz na swiat. A juz na pewno inaczej go wącham xD oczywiście zmiana to nie wielka, ale jak jestem w gościach to z ciekawością ogladam kto czym sie psika, jak jestem w galerii to chetnie zagladam do sephory czy innego daglasa (czego wczesniej nie robilem) i co najważniejsze: umiem kupować kobietom prezenty bez nadmiernego ruszania głową xD (JPG La Belle i fajrant) okres przedświąteczny zmienił swój poziom trudności na easy.

Zgodnie z planem, udało mi sie znacznie wyhamować tempo nabywania zapachów (w pierwsze 2 tygodnie kupiłem ich 77, ale już w kolejne 6 tygodni też okolo 70). Niestety przechyliłem szale z odlewek bardziej w strone flakonów, wiec finansowo nie byla to wcale ulga.

Skoro juz mówimy o kwestii finansowej to często pada pytanie ile mnie to kosztowało. Otóż nie wiem. Nie wiem bo nie chce, wiec nie liczę. A nie chce, bo sie boję co zobaczę xD

Pozdrawiam wszystkich których spotkałem na tej pieknej drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zdjeciu lwia część mojej kolekcji.
Barcol - Przez te całe święta przeoczyłem fakt, że w zeszlym tygodniu minęło mi równe...

źródło: comment_1672338266F9ZJuHWjGS1vS3BzJPgeWG.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Gdybym miał trzycyfrowe IQ to pewnie bym oszczędzał na chude lata i inwestował, ale zamiast tego ladnie pachnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Barcol: Jakby na to nie patrzeć, perfumy są może nie tyle inwestycją, co zatrzymaniem spadku wartości pieniędzy, jakie na nie wydałeś. Bo one nie tracą wartości, a po wycofaniu zapachu wręcz zyskują. Oczywiście odliczając od tego to, co zużyłeś.

No no, ja tak samo czasem
  • Odpowiedz
@Tomsz1989: @Uliss33z: @mlodysum: panowie, te Joopy to bardzo ważna część mojej kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to chcialem miec wszystkie legendarne smrody w kolekcji wiec kupilem tez Joopa ale niechcscy EDP a on nie jest taki straszny, wiec potem dokupiłem tez różowego EDT xD
  • Odpowiedz