Wpis z mikrobloga

Przez te całe święta przeoczyłem fakt, że w zeszlym tygodniu minęło mi równe 2 miesiące odkąd wkroczyłem w magiczny świat #perfumy

Wydarzenie to miało na mnie dosyć spory wpływ, i nieco inaczej patrze teraz na swiat. A juz na pewno inaczej go wącham xD oczywiście zmiana to nie wielka, ale jak jestem w gościach to z ciekawością ogladam kto czym sie psika, jak jestem w galerii to chetnie zagladam do sephory czy innego daglasa (czego wczesniej nie robilem) i co najważniejsze: umiem kupować kobietom prezenty bez nadmiernego ruszania głową xD (JPG La Belle i fajrant) okres przedświąteczny zmienił swój poziom trudności na easy.

Zgodnie z planem, udało mi sie znacznie wyhamować tempo nabywania zapachów (w pierwsze 2 tygodnie kupiłem ich 77, ale już w kolejne 6 tygodni też okolo 70). Niestety przechyliłem szale z odlewek bardziej w strone flakonów, wiec finansowo nie byla to wcale ulga.

Skoro juz mówimy o kwestii finansowej to często pada pytanie ile mnie to kosztowało. Otóż nie wiem. Nie wiem bo nie chce, wiec nie liczę. A nie chce, bo sie boję co zobaczę xD

Pozdrawiam wszystkich których spotkałem na tej pieknej drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zdjeciu lwia część mojej kolekcji.
Barcol - Przez te całe święta przeoczyłem fakt, że w zeszlym tygodniu minęło mi równe...

źródło: comment_1672338266F9ZJuHWjGS1vS3BzJPgeWG.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@GodALLU: coś tam z tej niszy mam xD te próbki z House of Merlo których mam 18 to jakieś absolutne podziemie pędzone w garażu :v ale możesz polecić pare nazw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chyba jesteś duchem mojej świątecznej przyszłości... jestem na tagu od tygodnia. Dzień dobry() mój portfel schował się pod kanapę na widok tego zdjęcia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@Barcol: wy to po dwóch miesiącach macie więcej niż ja przez 2 lata. Okradacie listonoszów? Sprzedajecie noszona bieliznę?
  • Odpowiedz
@GodALLU: flakonów nie mam, ale z każdej wymienionej marki przynajmniej jeden dekancik sie gdzieś na zdjeciu chowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LaKarolina: ah witam nowokolegę! Kourosik juz wąchany? :> Jezeli szukasz wrażeń nowicjusza żeby sie wesprzeć w poszukiwaniach to zapraszam na #barcolwoncha

@Krzysu: akurat mam taki moment w życiu, że finanse nie sa wąskim gardłem. Gdybym miał trzycyfrowe IQ to pewnie bym oszczędzał na chude
  • Odpowiedz
@Barcol: koleżankę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), ale nie wierzę w podział na męskie/damskie zapachy, ogólnie też wydaje mi się, że te męskie są jakieś ciekawsze i łatwiej mi wśród nich znaleźć coś fajnego. Częściowo do tego mnie przekonało bierne przeglądanie tagu. W ostateczności ktoś stwierdzi, że podbieram niebieskiemu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LaKarolina: a faktycznie, przepraszam. Jakbym czytał całe nicki to bym zauważył wcześniej xD
No no, ja tak samo czasem lubie sie psiknąć "kobiecym" zapachem. Niektóre to nawet bardzo sobie cenie, jak Rococo The Merchant of Venice, czy niesławne Gucci Bloom.
  • Odpowiedz
@wanderlust00: aaaaa, trudne pytanie xD zamierzałem sie do tego zebrać jak na tagu #barcolwoncha będzie 100 recenzji. Ale może drobne szybkie top3 kolegę zadowoli?

1. Encre Noire - MAJ STER SZTYK w cenie niewiele wiekszej niz odpustowy adidas. Perfumy z duszą. Arcydzieło na każdą kieszeń. Obowiązkowy element każdej kolekcji, nawet jednoelementowej. To nimi psikam sie najczęściej, nawet do snu.
2. By the Fireplace - moj faworyt od początku zabawy z perfumami.
  • Odpowiedz