Wpis z mikrobloga

@Nitro_Express: Dla mnie zagadką jest jak działa ten serwis. Ludzie to debile i od tego mamy czarną listę, ale czy nie można głównej wypełnić inną treścią? 2h temu przykładowy @pierdze wrzucił kolejną paczkę gifów z kotami, która zawsze ląduje w gorących. Dlaczego jego wpis widzę dopiero po godz 8:00, a wcześniej mam pusty wykop?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logytaze: nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie czasem że kontent ginie czasem gdzieś w tagach, potem się pojawia by gdzieś się schować, jak nie dodasz tego do ulubionych to nie znajdIesz tego.
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: najzabawniejsze jak sobie człowiek uświadomi, że roczniki 2000 i młodsze, wypełniają te tagi dla patusow nt ustawionych "ustawionych walk w klatce" i ekscytują się tym, gdzie każdy średnio ogarnięty już zrozumiał, że ten odpowiednik angielskiego wrestlingu ma na celu tylko i wyłącznie wyciągnąć kasę od tempego odbiorcy pej per wju

Żeby doprecyzować, pajace z tych pseudo walk jutuberow zmierzają w ta strone co na filmie, tylko narazie są ułomnymi aktorami,
ravau - @Nitro_Express: najzabawniejsze jak sobie człowiek uświadomi, że roczniki 200...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Logytaze: Bo pewnie zapytanie do bazy leci zawsze takie same (w celach optymalizacji ilości zapytań) i dopiero potem serwer uwzględnia Twoje filtry. Pewnie można by to zmienić ale całe pół programisty które zatrudnia wykop pl musi pisać automatyczny system banowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@reformator: dlatego że ta jedna osoba która ten portal napisała zrobiła tak że jak jest post otagowany z czymś co mamy na czarno to ten post jest po prostu usuwany, kiedyś to nie był taki problem bo jeden tag nie #!$%@?ł całych gorących a teraz jest jak widać i cała kasa idzie na #!$%@? wie co
  • Odpowiedz