Wpis z mikrobloga

@badreligion66: przy nieszczęśliwym wypadku, o ile doszłoby przy tym do śmierci (bo nadal nie wiemy czy Iwona rzeczywiście nie żyje) zwłoki raczej nie zostałyby ukryte tak skutecznie, że przez 12 lat nikt ich nie znalazł. w dodatku wydaje mi się, że przy takim nieszczęśliwym wypadku, jeśli wydarzyłby się on z udziałem kogoś bliższego, to ta osoba próbowałaby wezwać jakąkolwiek pomoc, pogotowie, cokolwiek, a nie obmyślałaby plan ukrycia zwłok
  • Odpowiedz
@badreligion66: Nie wiem czy mamy to samo na myśli, ale podobno dziewczyna miała coś w głowie. Z drugiej strony wspomniane już gdzieś niżej "korale" i miejsca które sobie upatrzyła, a ponadto brak spekulacji co do potencjalnych zagrożeń trochę o tym nie świadczy.
  • Odpowiedz
@Krzyrantop: Duzo turystow bylo, wsiadla tam gdzie nie powinna i wyladowala na drugim koncu Polski. To raczej taka fantastyka z mojej strony ale dziwi mnie ta zmowa milczenia przez 12 lat, ze nawet nikt nikogo luzno nie oskarzyl. Moze dlatego, ze nikt nic nie wie.
  • Odpowiedz
@badreligion66: przeciez w tym parku reagana nakamerowalo sie sporo swiadkow, co chwila ktos tam pewnie szedl albo jechal na rowerze, jesliby by byla jakas klotnia/szarpanina to swiadkowie by sie zglaszali na policje, bo laska byla ubrana charakterystycznie z szpilkami w reku
  • Odpowiedz
@badreligion66: Jakbym wiedział to już był pisał, ale nie tutaj tylko do CBA xd i na policję. A ucieczka raczej odpada bo się pozapisywała ponoć na różne kursy(studia, prawko). Ludzie generalnie tak nie znikają w wypadkach, więc generalnie czyjaś ingerencja musiała być - i policja chyba doszła do tego samego wniosku bo raczej by się nie trudzili tak.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Można by też odpowiedzieć: "sprawa jest medialna bo policja się trudzi :) ). cytując: "To przecież nie jest jedyne zaginiecie w Polsce na przestrzeni 12 lat." - zgadza się, ale nie o każdym ktoś zdecyduje się napisać książkę." Poza tym dużo czynników wpłynęło na medialność sprawy - podobno matka zorganizowała jakieś przemarsze nawet po trasie, którą IW szła podobno według kamer.
  • Odpowiedz