Wpis z mikrobloga

No cześć :)

Czy te "kilka innych rzeczy" to na przykład łupienie obywateli Polski na cenach paliw napędowych w rynku detalicznym?

Czy te "kilka innych rzeczy" to również antyludzka polityka proinflacyjna sprawiająca, że biedni, starsi, bądź schorowani ludzie nie mają co do gara włożyć na te święta?

Czy te "kilka innych rzeczy" to niejasna dla ogółu społeczeństwa sprzedaż udziałów w Lotosie zagranicznemu kapitałowi, który może je odsprzedać Federacji Rosyjski od tak? Mimo panującej wojny za wschodnią granicą?

Czy te "kilka innych rzeczy" to przepalanie hajsu podatników na kontrakty z byłymi sportowcami takimi jak na przykład R.Kubica, który jest być może jednym z lepiej opłacanych emerytów w F1?

Czy te "kilka innych rzeczy" to jawne wspieranie partii rządzącej i działanie propagandowe, opierające się na wykupieniu prasy lokalnej w Polsce?

Czy te "kilka innych rzeczy" to lobbowanie na korzyść treści internetowych zgodnych z potrzebami PR spółki skarbu państwa i partii rządzącej, na przykład na portalu wykop.pl?

Czy mogę prosić @orlen_lite o odpowiedź? Bo serio nie wiem czym jest te "kilka innych rzeczy" o których wspominał kilka lat temu, a jestem niezmiernie ciekaw.

#orlen #afera #bekazpisu
CarlosSainz - No cześć :)

Czy te "kilka innych rzeczy" to na przykład łupienie obywa...

źródło: comment_1671970195tFPhk6MDwibZixa0pK06iC.jpg

Pobierz
  • 1