Wpis z mikrobloga

Nasze pierwsze wspólne święta () W grudniu razem z @kennyskrrt oficjalnie powiedzieliśmy naszym rodzinom, że jesteśmy razem. Moi rodzice już od pewnego czasu wiedzieli, że jestem "innej" orientacji, a fakt przedstawienia im niebieskiego paska był może na początku trochę szokiem, ale mam od nich pełną akceptację i zrozumienie. Również rodzice @kennyskrrt spokojnie przyjęli ten fakt i dzisiejszą wigilię spędzamy u moich "teściów". Przedwczoraj lepiliśmy razem uszka oraz robiliśmy pierogi z kapustą i grzybami, do tego piliśmy czerwone winko i fajnie jest poczuć tę świąteczną atmosferę. Życzymy wszystkim miraskom wesołych i przede wszystkim zdrowych świąt oraz zawsze pełnej akceptacji ze strony Waszych najbliższych! ()

#niebieskiepaski #rozowepaski #pokazniebieskiegopaska #homoseksualizm #itsokaytobegay #swieta #rodzice #rodzina #lgbt #pokazmorde #wigilia #ladnypan
chalwaklb - Nasze pierwsze wspólne święta (。◕‿‿◕。) W grudniu razem z @kennyskrrt ofic...

źródło: comment_1671869999cgPtXcPT8J183yIwCXvh3X.jpg

Pobierz
  • 271
  • Odpowiedz
@Szawagier: OP tu o kupowaniu uszek i lepieniu pierogów, a Ty ty piszesz o „pokazywaniu ze są inni”. No INNOŚĆ w ch*j xd HETERO TEGO NIE ROBIOM!!!!!122
  • Odpowiedz
@chalwaklb: fajnie,ze starzy ogarnieci.
mam dobrego znajomego,z katolickiej rodziny i sie go wyparli mimo,ze chlop dobry czlowiek,nie glupi, w zawodzie kariere zrobil, hajsu zarobil, pijakiem nie jest
  • Odpowiedz
@chalwaklb: Tyle komentarzy od ludzi, piszących, że ich to nie obchodzi w jednym miejscu jeszcze nie widziałem.
Muszą się pochwalić przed wszystkimi swoim brakiem zainteresowania XD Pewnie piszą to pod każdym postem, który ich nie zaciekawi ;)
  • Odpowiedz
@Tomsz1989:

Nie jest choroba. A czym jest?

Orientacją seksualną, tak jak heteroseksualizm.

Pedofilia za jakiś czas będzie równie czymś normalnym

Przedwczesne uogólnianie, dowód anegdotyczny i zmiana tematu w jednym zdaniu, brawo.

@illaddictyou:

no raczej dawcy/banki nasienia to nie jest nic normalnego.

Leki, szczepionki, internet, samochody też są nienormalne i nienaturalne, co nie znaczy że są złe.
  • Odpowiedz
@Tomsz1989: leworęczność, rudość też traktowano jako zło.
Wiesz w ogóle czemu homoseksualizm trafił na listę chorób?
Ludzie mieli błędny tok myślenia: mniejszość (rzadkie występowanie) = choroba, błąd natury, zaburzenie.

Homoseksualizm jest orientacją seksualną.
Pedofilia jest zboczeniem (inaczej dewiacją).
To nie jest to samo.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Poczekajmy dekadę czy dłużej. Nie nazywaj „tego „ czymś normalnym bo to absurd. Ps. Nie nad rudoscia nie masz wpływy bo taki się rodzisz a … rekonstrukcja organu albo noszenie majtek damskich jest oki nie jest choroba…. Pomysl 100
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Chcą niech będą sobie razem ale nie wpajaj ze afiszowaniem się z tym i kreowanie normalności jest oki. To wymaga leczenia. A pytanie z drugiej beczki ktoś tak niezdecydowany nad swoją orientacja kim w końcu jest… bo są przypadki które kilka razy zmieniały można to wykorzystać no do ulg jak emerytura.
  • Odpowiedz