Wpis z mikrobloga

@Sisal: Musisz znaleźć odpowiednią dla siebie grę. W ostatnim czasie miałem podobnie, że nic nie mogło mnie wciągnąć. Dopóki nie odpaliłem Hollow Knight - coś zupełnie nowego dla mnie. Wciągnęło mnie na kilkadziesiąt godzin
@Sisal: Generalnie mam to samo. Ostatnio liczyłem ile wydałem na kompa ze sprzętem + projektor, to wyszło około 14k zł, a jedyne w co chce mi sie czasem zagrać do csgo - w rozdzielczości 1280x960 na 24 calowym monitorze xD
Ściągam nowe gry, odpalam, popatrze jak ładnie wyglądają i na tym koniec, zaraz sie nudze :p
@Sisal: ja nie moge zadnej gry skonczyc, wciagne sie w poczatek, dochodze do mniej wiecej polowy i porzucam. potem moze wygooglam jak sie konczy ta historia i gra zaliczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sisal też tak miałem aż wpadłem na soulsy. Cholerstwo trudne jak diabli, stanowi wyzwanie i daje mega satysfakcję z osiągania kolejnych zwycięstw.
@Sisal A ja kupiłem sobie ps5 i cioram non stop. Teraz ogrywam next genowego Wiedźmina. A wcześniej Ghost of Tsushima, Days Gone, Mass effect legendary edition, Stray i jeszcze parę innych
@Sisal: jak już tu inni pisali. Gry AAA faktycznie są gorsze niż kiedyś ale nadrabiane to jest sceną indie. W poe mam 1k godzin wbite. Jest pełno innych niszowych genialnych gier, np. factorio.
@Sisal: Przedwczoraj jak się urlop zaczął zainstalowałem sobie Fallouta 1. Dzisiaj chyba skończę, ten uczuć kiedy potrafisz odpalić gierkę sprzed 20 lat, patrzysz na zegar i okazuje się że minęło 5 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)