Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1246
Człowiek ma czas i kasę na gierki wraz super kompem i nie chce się mu nawet gry odpalać bo wszystkie jako takie nudne. 10 lat temu potrafiłem całą noc przegrać. Starość nie radość kończysz te 30 lat i stajesz się gaimingowym impotentem.
  • 220
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@RobinSchudl: ale się mi niechce wieska pograłem że 3 h, rd2 może z 5 odpaliłem sobie stare gierki co spędziłem setki godzin za gowniaka i też wyłączam po kilku minutach.
  • Odpowiedz
@Sisal: wiek tu nie ma nic do rzeczy, 41 lat na karku i 450 godzin w valheim ostatnio nabite. Trzeba znaleźć co ci pdopasuie i tyle. Moja rada to szukaj poza głównym nurtem, 90% produkcji AAA jest właśnie taka: przereklamowana, z dużymi wymaganiami, niby super grafiką ale nudne i puste. Takie że się nie chce w ogóle w nie grać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Sisal: U mnie nastąpił ten sam kryzys. Lekarstwem okazała się konsola i projektor. Uwalić się na wyrze z padem, obraz o przekątnej 3 metry i nagle chce mi się grać.
  • Odpowiedz
@Sisal: ja miałem/mam problem, że nie chce mi się uczyć nowych gier. W tygodniu po pracy to nie mam siły, w weekendy nie miałem czasu, i tak leciało - a gry które lubię, to raczej strategie (szczególnie rtsy ekonomiczne) które mają duży próg wejścia i wymagają myślenia. Wyizolowałem czas na naukę w weekendy, zacząłem grać z rana przed pracą i nagle, jak już przebiłem krzywą uczenia, zachciało mi się grać (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@s---k: @Sisal: jak wyżej ktoś napisał poszukać czegoś spoza głównego nurtu.
Jakiś czas kupiłem synowi konsolę z gamepass. Nuda że hej a bałem się że syna nie dopuszczę.
A kiedyś na wykopie trafiłem na Factorio i nie gram bo wiem że dzieciaki będą krzyczeć( ͡° ͜ʖ ͡°) "tata idź spać"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: ale ja broń boże nie namawiam na Factorio.

A ten Oxygen dlaczego fajny?
Wiem że asteroid i że trzeba przetrwać.
Nawet na YouTube zobaczyłem gameplay no i nie wiem.
  • Odpowiedz
  • 12
@Sisal
Spróbuj multiplejera. Może być tak że ty wcale nie chcesz sobie pograć tylko komuś #!$%@?, parafrazując Makułę wielkiego człowieka.
  • Odpowiedz