Wpis z mikrobloga

To pewnie jesteś w stanie pokazać mój chociaż jeden post


@Koniasz: To trzeba było zaznaczyć, że piszesz tylko o własnych poglądach, bo mi wygląda na to, że stawiasz się w jednym szeregu i piszesz o ogóle onuc. Sam się tam pozycjonujesz. Zresztą nie musisz nazywać rzeczy po imieniu jeżeli ci ciężko. To i tak widać w postach.

Ale nadal niezmiennie Ukraina nie ponosi strat

I jeszcze te wieczne chohoły w twoich
I jeszcze te wieczne chohoły w twoich postach, żeby argumenty lepiej wyglądały. Ogarnij się w końcu.


@puszkapandory: xD. Po prostu to jest zabawne. Mam znajomych z Ukrainy i mam bekę jak czytam wykopowe rewelację na temat wojny. O braku strat najbardziej. Nowe rzędy grobów na każdym wojskowym cmentarzu Ukrainy to pewnie wina złego covida xd.
Ja w żadnym komentarzu nie napisałem że popieram Rosję czy Putina.


@Koniasz: jeśli działasz (w twoim przypadku piszesz) przeciwko Ukrainie, to automatycznie działasz na korzyść Rosji. Nawet gdybyś tego nie chciał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To przecież powinno być jasne i zrozumiałe dla każdego myślącego człowieka...
jeśli nie jesteś onucą, czemu używasz ich żargonu? To jest dla mnie niepojęte.


@ajuto00: Bo się tego nauczyłem na wykopie. Wyzywacie każdego o innych poglądach od agentów Putina, ruskich onuc i itp. Więc nie ma co się z takimi pieścić. Szoszoni i ukrofile to nowe określenia tak jak ta "onuca". Chyba nie oczekujesz że ktoś będzie kulturalny gdy go zwyzywasz od onuc ?
No o ich braku po stronie Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koniasz: I dlatego choć czasem zdarza ci się pisać z sensem pozostaniesz dla mnie zwolennikiem miru. Tak samo jak w ruskiej propagandzie fakty nie mają znaczenia, liczy się tylko efekt. Wymyślasz sobie jakichś ukrofili którzy podważają jakiekolwiek straty, żeby pisać w opozycji do nich i wyglądać na głos "po środku". Tak jest łatwiej niż dyskutować z
lol, co saszka zapomniał, że nie jest na pikabu


@aegispolis: A Ty zapomniałeś że komentarze się da sprawdzać. I twój pierwszy 9 miesięcy temu dotyczył właśnie Rosji xD. Ile dostajesz hrywien od komentarza ?
@Koniasz: Chcesz mi powiedzieć, że ktoś wyzywał Cię od onuc, więc wziąłeś to za dobrą monetę i postanowiłeś dostosować się swoją leksyką do oskarżeń? Albo robisz to na przekór, ale nadal wychodzi, że atakujący Ciebie, wpłynęli na Twoją postawę.

Efekt jest taki, że wygląda na to, że nie masz swojego zdania i swojego języka.

Może przemyśl troszku, co chcesz powiedzieć, dlaczego i w jakiej formie chcesz to powiedzieć.
I dlatego choć czasem zdarza ci się pisać z sensem pozostaniesz dla mnie zwolennikiem miru.


@puszkapandory: xD. Ale nie pokażesz mojego ani jednego komentarza w którym pisałem pozytywnie o Rosji. Jestem zwolennikiem miru bo ty tak piszesz. Szkoda że na poparcie tego nie masz nic.

Jeżeli rzeczywiście trzymasz stronę Ukrainy to naprawdę nie wiem co ty próbujesz tutaj osiągnąć podobnymi wpisami. Miej ty rigcz i zmień styl.


@puszkapandory: Niby dlaczego.
więc wziąłeś to za dobrą monetę i postanowiłeś dostosować się swoją leksyką do oskarżeń? Albo robisz to na przekór, ale nadal wychodzi, że atakujący Ciebie, wpłynęli na Twoją postawę.


@ajuto00: Tak. Bo widzę że was to odpala xD Myślicie że jesteście nietykalni i tylko wy możecie używać niemiłych określeń.

Może przemyśl troszku, co chcesz powiedzieć, dlaczego i w jakiej formie chcesz to powiedzieć.


@ajuto00: Bo dostane minusy ? Jakie to
Wiadomo, nie wyzywajcie onuc za poglądy xD Obślizgły z ciebie typ.


@puszkapandory: I widzisz. Kolejny raz obrażasz a nie podasz ani jednego mojego komentarza który potwierdzi to o co mnie oskarżasz. Kto tu jest obślizgły xD. Stosujesz Putinowskie metody a wyzywasz mnie od jego zwolenników.
po #!$%@? z nim piszesz :) :) przecie to onuca :) :)


@shmatshiage: Bo często widzę jego posty i pomyślałem, że mu wytłumaczę czemu ludzie widzą w nim onucę, bo może on faktycznie tylko nieświadomy, a poczciwy. Teraz już wiem, że dyskusja nie ma sensu. Sprawnie ignoruje fakty i tematy, a podejmuje tylko to co jest mu akurat wygodne.
Sprawnie ignoruje fakty i tematy, a podejmuje tylko to co jest mu akurat wygodne.


@puszkapandory: Świetnie siebie opisałeś. Dalej nie podasz ani jednej mojej wypowiedzi pozytywnej o Rosji? No dawaj to proste. Przecież 8 lat komentuje więc łatwo coś znajdziesz. Macie tyle argumentów ile jesteście warci czyli ZERO.