Wpis z mikrobloga

@Adriian321: dziwisz się? Zobacz co się dzieje na elektrodzie. Teraz sobie wyobraź że masz dwóch takich typów z elektrody i wsadzasz ich do jednego akwarium. Każdy z nich uważa się za mądrzejszego a tego drugiego za debila. Każdy tylko szuka okazji żeby wbić szpilkę i wykazać błąd. W takim środowisku to czasem walka o życie. Skąd to wiem? Sam jestem takim typem xD
Ja się niedawno dowiedziałem, że Ci dwaj na planie grali ziomków, który dobrze się bawią przy tym co robią, a poza planem nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Mózg #!$%@?.


@Adriian321: Adam Savge to amerykański Oskarek, którego rodzice zapisali do prestiżowej, nowojorskiej uczelni, a ojciec który pracował przy produkcji Ulicy Sezamkowej wkręcił go do show-biznesu. Adam wszystko dostał na srebrnej tacy, podczas gdy James to samouk, który nie ukończył nawet żadnych technicznych
@bartolii
@Lohengrin
@SiDi
Zak i Barciś po prostu ze sobą pracują. Jeden i drugi opowiadał o tym w programie Wojewódzki i Kędzierski. Barciś powiedział, że Żak ma osobowość introwertyczną i jest z natury osobą mało kontaktową. Wojewódzki za to określił Barciśa jako duszę towarzystwa. Są to po prostu dwie całkiem różne osobowości i oni kumplami nie zostana, ale tez nie ma po między nimi złej krwi