Wpis z mikrobloga

Ostatnio wziąłem sobie na próbę od jednego mireczka Al Haramain Amber Oud Ruby Edition i jestem rozczarowany. Bardzo słabe otwarcie, zamiast słodkiego migdała czuję mocny alkohol... U was jest tak samo?
Mam Baccarat Rouge 540 Extrait i może te zapachy są troche podobne, ale projekcja u araba fatalna, w ogóle go nie czuję na sobie. #perfumy
tomeczek11 - Ostatnio wziąłem sobie na próbę od jednego mireczka Al Haramain Amber Ou...

źródło: comment_16718052295J6LNTkpInWwpOYNRInYWz.jpg

Pobierz
  • 13
@tomeczek11: Miałem wrzucać posta o tym smrodzie na mirko.
W ciemno kliknąłem flakon 200ml Ruby mając już 4 flakony AH Rouge i jak się zdziwiłem jak przyszedł bo z Rouge ma niewiele wspólnego.

Ruby ma takie samo chemiczne i odrzucające otwarcie jak Bareeq i Instant Crush. Nie wiem czy to zapach gorzchich migdałów ze składu czy to ten mityczny zapach jałowych bandaży wymieszany z etanolem ale dla mnie jest nienoszalny.
@tomeczek11: Nie mialem ani Amber Oud (a tylko Tobaco Edition, ktory jest calkiem udanym tytoniowcem) Ruby ani Rouge, ale na Fragrze sa odwrotnie polaczone, ze Rouge = Extrait, a Ruby = zwykly.

Mysle, ze mozesz zaczac ostroznie od odlewki zwyklego Baccarat Rouge, bo jego tez sporo osob kojarzy szpitalnie, a pisales ze to Ci wlasnie nie pasuje w Ruby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gorbo2004: to Unisex, raczej w damskich klimatach. Pachnie w dużym uproszczeniu jak wata cukrowa lub palony cukier, słodki, syntetyczny, cukierkowy, ale nie jest to typowy damski ulep, jest bardzo lotny i przestrzenny.
Przynajmniej jeśli chodzi o BR540 i Amber Oud Rouge, bo Ruby to potworek.

Kup sobie Dossier Ambery Saffron z allegro za 59 zł i będziesz miał dobrą namiastkę BR540 EDP, tylko paramterty Dossiera przypominają bardziej Zare