Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1811
#mecz #reprezentacja #pilkanozna #michniewicz

Wspominając Czesia, pamiętam jak dzień czy dwa przed losowaniem MŚ leciałem an wakacje z przesiadką w Katarze i mniej więcej w połowie lotu zobaczyłem naszego ex selekcjonera wychodzącego (lub #!$%@??) chwiejnym krokiem z biznes klasy z już prawie pustą butelką whisky. Odbijał się od siedzeń, ale z każdym zaprzyjaźnionym dziennikarzem się przywitał i pogadał przynajmniej chwilę. Z godzinkę później idąc do łazienki zobaczyłem że Czesio już na dobre się rozsiadł w ekonomicznej, blisko kibelka i gadał z Borkiem, a w niedużej odległości lezały wymiociny, które smutne stewardessy starały się posprzątać. Nie wiem czy to były Czesia, ale się domyślam. (równie dobrze mogły należeć do kogokolwiek z jego ekipy, która była podobnie podchmielona, ALE się domyślam).
Ludzie wtedy obstawiali że albo wyjdzie z grupy, albo go wyjebią. Kto by pomyślał że oba scenariusze się spełnią!
MIODNIK_KOWAL - #mecz #reprezentacja #pilkanozna #michniewicz

Wspominając Czesia, pa...

źródło: comment_1671732410rFc0Py3YcP6uw1DKuHFqNG.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@MIODNIK_KOWAL: nie no, to wyglada na legit xD lecialem ostatnio do norwegii, to nawet w tamtym samolocie nie bylo takiej patoli. A otaczali mnie legendarni budowlancy, nie dziennikarze i selekcjoner polski xD
  • Odpowiedz
kiedyś jechałem z nim w 2. klasie Pendolino Warszawa - Katowice


@matixrr @abrakadabra95: teraz się okaże , że mnóstwo Mirków siedziało obok Borka, ale żaden nie miał odwagi powiedzieć mu coś prosto w twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@abrakadabra95: Bardzo często jeżdżę Wawa- Kato i sporo znanych osób i polityków nawet zwykłym intercity (1 klasa) jeździ. Prosta matematyka, bo pendolino jest o 1/3 droższe a praktycznie ten sam czas dojazdu z tym, że dostajesz wodę;) Dodatkowo zwykle IC częściej jeździ
  • Odpowiedz
@bdg-bro: XDDDD nie no to było ładnych parę lat temu, akurat jechałem se na mecz Górnik Zabrze - Legia Warszawa w 1/2 finału Pucharu Polski (czasy potężnego Eduardo). Wtedy Boras był w zupełnie innym miejscu popularności, bo nie istniał jeszcze Kanał Sportowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@wfd: w sumie to napisałem z trochę krótszym opisem i tym samym zdjęciem, ale dostało 8 plusów i usunąłem ;) Wysłałem też do Tygodnika NIE na insta, ale nic z tym nie zrobił (dziś już wrzucił jak dostało 1500 plusów).
Mimo wszystko trzeba patrzeć na nastroje - wtedy Czesiu był prawie że bohaterem narodowym po wygranej ze Szwecją w debiucie, rozkręcenie tej aferki miało małe szanse powodzenia.
MIODNIK_KOWAL - @wfd: w sumie to napisałem z trochę krótszym opisem i tym samym zdjęc...

źródło: comment_1671798018sVtY06MgcIaE2koVjqy6Jm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz