Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1811
#mecz #reprezentacja #pilkanozna #michniewicz

Wspominając Czesia, pamiętam jak dzień czy dwa przed losowaniem MŚ leciałem an wakacje z przesiadką w Katarze i mniej więcej w połowie lotu zobaczyłem naszego ex selekcjonera wychodzącego (lub #!$%@??) chwiejnym krokiem z biznes klasy z już prawie pustą butelką whisky. Odbijał się od siedzeń, ale z każdym zaprzyjaźnionym dziennikarzem się przywitał i pogadał przynajmniej chwilę. Z godzinkę później idąc do łazienki zobaczyłem że Czesio już na dobre się rozsiadł w ekonomicznej, blisko kibelka i gadał z Borkiem, a w niedużej odległości lezały wymiociny, które smutne stewardessy starały się posprzątać. Nie wiem czy to były Czesia, ale się domyślam. (równie dobrze mogły należeć do kogokolwiek z jego ekipy, która była podobnie podchmielona, ALE się domyślam).
Ludzie wtedy obstawiali że albo wyjdzie z grupy, albo go wyjebią. Kto by pomyślał że oba scenariusze się spełnią!
MIODNIK_KOWAL - #mecz #reprezentacja #pilkanozna #michniewicz

Wspominając Czesia, pa...

źródło: comment_1671732410rFc0Py3YcP6uw1DKuHFqNG.jpg

Pobierz
  • 71
Haczyk jest taki, że poteżny Boras z dwoma rolexami na nadgarstkach w zyciu by nie lecial z plebsem ekonomiczną, też sie prawie nabrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@IIIlIII: no byś się zdziwił, te samoloty na tej trasie to nie jest a380, nie ma tam pierwszej klasy. Różnica w cenie pomiędzy biznes, a ekonomiczną to coś koło 4~5 razy ceny. Do tego na fotce widać, że to jakiś