Wpis z mikrobloga

@badreligion66: postawili mu tylko zarzut matactwa, do tego jeszcze dziwny, nagle po 12 latach znaleźli że coś skasował z komputera, czy coś z niego napisał, zauważ że postawili mu też zarzut że ich oszkalował w mediach po ostatnim wjeździe mu na chatę i tu jest imho pies pogrzebany xd
@dean_corso: Zresztą zobacz, że to jest obecnie kryminalna sprawa numer jeden w PL, raczej zdają sobie sprawę, że wszyscy patrzą im na ręce, szczególnie,że wybory za pasem. Każda pomyłka pójdzie na konto Ziobry, każdy sukces też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dean_corso: Ja myślę, że brnięcie w różne odjechane wątki się tej sprawie nie przysłużyło, co wytykala policja z zagranicy. Że zamiast zająć się tym najbardziej prawdopodobnym, policja sprawdzała jakieś poboczne sprawy.
@dean_corso: Przy tego typu sprawach osoby z najbliższego otoczenia są brane pod uwagę w przypadku zaginięcia. Raczej ona i jej rodzina nie miały za wiele wspólnego z światem przestępczym więc po wykluczeniu rodziny zostają osoby z którymi miała ostatni kontakt. Samobójstwo czy ucieczka zostały obalone. Krąg podejrzanych bardzo uszczuplony.
@dean_corso: Podejrzany jest, dziwne zachowanie po zniknięciu, duże zainteresowanie sprawą, prowadzenie poszukiwań, jakieś krzywe akcje z ulotkami. Do tego dochodzą podejrzenia o matactwo, usuwanie plików z kompa, do tego ostatni ja widzial. Dużo, jak na kogoś, kto znał ja parę tygodni. Oczywiście, dużo jak dla kogos, kto śledzi to wszystko z przekazów mediów, więc to takie gdybanie.