Wpis z mikrobloga

Moją Panią Mikołajową w tym roku okazała się @czkawka0 (ʘʘ)

Popołudniu zadzwoniła do mnie Pani kurier, że ma mnie paczuszkę i będzie za jakieś 15 minut, ale mem przyklejony (w komentarzu) do paczki nie bardzo jej się podoba, bo sama jest blondynką, myślę sobie, będzie wesoło ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Paczka wielkości połowy Pani kurierki, już wiem czemu nie poszła paczkomatem... przyniosłem do domu i razem z pomocnikiem kotem od razu przystąpiliśmy do rozpakowywania.

Całość spakowana w trzy kartony, jak się podczas czytania listu okazało każdy karton dedykowany innym odbiorcom. Największy pierwszy karton oznaczony został logiem CS GO i czułem się jakbym otwierał skrzynkę ze skinami ( ͡° ͜ʖ ͡°), ten właśnie karton zawierał przygotowane przez koleżankę prezenty właśnie dla mnie. Po otwarciu zobaczyłem SANIE MIKOŁAJA Z WORKIEM PREZENTOWYM () pamiętam jak kilka dni temu plusowałem wpis z tymi saniami i workiem (zdjęcia w komentarzu) w worku kilka prezentów, które to wybrane zostały starannie ze względu na moje zainteresowania.

Pierwszą rzeczą jaką otworzyłem był kalendarz ścienny na 2023 z super grafikami kosmosu, w drugim magnesowy plakat z Tatrami, w trzeciej paczce znalazłem koszulkę w moim ulubionym zielonym kolorze (w opisie chyba o ulubionym kolorze nie wspominałem, więc szacunek!) z krajobrazem Islandii, którą to bardzo chce odwiedzić. W czwartym zawiniątku, znalazły się święcące okulary ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:już wiem po czym mnie rozpoznacie w przyszłym roku na Wisłoujściu lub innym evencie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W piątej paczuszce skarpety z kosmiczną grafiką, cudo!

Następnie rzeczy to własnoręcznie wykonana przez @czkawka0 pietruszka aby utrzymać ducha #wykopaka, świąteczny mikołaj, który jako ozdoba trafi na stół wigilijny i górska zakładka do książki na gumce! Jakie to super rozwiązanie! Na pewno będzie używana. Musisz koniecznie wrócić do zabawy z igłą, nićmi i filcem bo wychodzi Ci to super!

Nawet słodycze zostały dobrane tematycznie... jedna paczuszka to słodycze związane z motywem górskim - góralki, cukierki ricola i czekolada toblerone, następna paczuszka słodyczy to motyw związany z kosmosem - mars, milky way i żelki mlekosmici ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W pozostałych dwóch kartonach znalazło się, coś dla mojej żony i syna. Super zaskoczenie! Żona dostała zestaw wykrawaczy oraz małe słodkie co nie co, a syn materiałową książeczkę.
W ostatnim najmniejszym kartonie znalazło się coś dla zwierzaków, zarówno kot jak i rybki również zostały obdarowane, tak więc koleżanka @czkawka0 obdarowała całą rodzinę!

Wracając do listu, napisany bardzo ciepło i z humorem, uśmiech nie schodził mi z twarzy podczas jego czytania.
Sama zawartość oraz sposób przygotowania paczuchy to klasa premium, nie spodziewałem się tak super paki!

#pokapake
xReapeR - Moją Panią Mikołajową w tym roku okazała się @czkawka0 (ʘ‿ʘ) 

Popołudniu...

źródło: comment_16715545890hkcSGkVIO6hR8MoF0zEXz.jpg

Pobierz
  • 28