Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna: @Zgrywajac_twardziela: Bo bierze się to z tego, że naoglądają się pięknych dzieci, obrazków, grania z PS4 z synem czy inne rozrywki i myślą, że tak bedzie. Do tego rodzina naciska i słyszysz tylko, że wystarczy dać kaszkę przewinąć i spokój i masz zaburzony obraz.

A potem rodzi ci się high need baby i masz ochotę wyskoczyć z okna przez zmęczenie. Albo jakieś chorowite i spędzasz całe dnie w szpitalach
@BarkaMleczna: #!$%@?. Jak ktoś zrobił dziecko i uważa, że jest ono dla niego problemem, to nie dziecko samo w sobie jest tutaj źródłem tej sytuacji tylko fakt, że ktoś się na nie zdecydował nie będąc gotowym na rodzicielstwo. Albo się nie zabezpieczył mimo że nie chciał dziecka i teraz żałuje.
Sam mam córę lvl prawie 1,5 i mimo, że kosztuje wiele wyrzeczeń, czasu i nerwów, to nigdy nie żałuję tego że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AdamMechanik: Na ki chuk się ciśnieniujesz? Wyluzuj i poczytaj sobie tag i się pośmiej jak #!$%@? ludzie potrafią być czasami w tym żeby na każdym kroku doszukiwać się potwierdzeń od całego świata że to właśnie ich życiowe decyzje są lepsze od decyzji innych.
I wyszukują na siłę różnoraką patolę (np. kolesia, który woli odwołać urlopu nie spędzić go ze swoimi dziećmi) mówiąc między wierszami: patrz jaką patola, gdybym miał dzieci też
Nas naprawde #!$%@? obchodzi


@zielony_goblin: ja tam wpisy @BarkaMleczna głównie widzę kiedy wyplusują się w gorące.

I skoro tutaj zebrała te 300 plusów (i trafiła w gorące), to po cholerę piszesz o tym, że "nas #!$%@? obchodzi", skoro widocznie mimo, że Ciebie #!$%@? to obchodzi (a na takie przypadki na wykopie jest #czarnolisto ¯\_(ツ)_/¯), to są tacy co ich coś tam obchodzi.

Siedzę na spotkaniu w pracy i słucham narzekania na dzieci, jeden kolega odwołał własny urlop jak się dowiedział, że żona nie dostanie w tym samym czasie, bo "nie będę przecież sam z dzieciakami siedział całe dnie" xD


Największe szczęście, mordo.

kocham #childfree

@BarkaMleczna No i dobrze zrobił. Nawet nie chodzi o dzieci. Ale chyba razem z żoną też chcę trochę czasu spędzić? Tak to się urlopami minął.
@BarkaMleczna: trochę prawda. Ile to się wysłuchałem gdzieś na silowni, czy od znajomych, ze wolą zostać dłużej w pracy, albo ciesza, się ze do pracy idą, bo mają spokój od dzieciaka. Dopiero jak już dziecko starsze, to już sie robi dobrze, bo nie trzeba pilnować dzieciaka 24h


@technojezus Ewolucyjnie mężczyźni nie są przystosowani do opieki nad małym dzieckiem. Do tego są przystosowane kobiety. Jednak jak dziecko jest starsze sytuacja się zmienia.
@Variv przeczytalem, ale nie bardzo potrafisz przedstawić swoje zdanie. Jak drugi raz dotkne gówna to dalej nie wymysle z jakiego posilku jest zrobione.

Piszesz o ewolucyjnym przystosowaniu gatunku, a potem o sytuacji kulturowej, ktorej w ogole nie maja zwiazku. Moze masz jakies dowody ze to ewolucyjny stan rzeczy, mezczyzni opiekujacy sie tylko starszymi dziecmi? Czy to teoria dotyczaca naczelnych, czy homo sapiens, czy moze innych gatunkow?