Wpis z mikrobloga

Typ z recznikiem jest elementem ukladanki, ktory trudno pominac. Jesli zeznania kwiaciarki oddaja rzeczywistosc, to bardzo dziwne, ze przyczłapał za nią spod Krzywego Domku. Iwona po drodze sie zatrzymywała,pisala smsy,siadała a tu takie synchro, 10 m za nią na monitoringu... do tego pytanko sie nasuwa: co ten starszy koles robił na dyskotece dla mlodziezy? Kolejne pytanko: dlaczego sie nie zglosil na Policje - na pewno widzial to nagranie.

Nie rozumiem jeszcze tego sms Iwony "o gówno mnie zaczepiają". Co oznacza to po polsku? W mojej czesci kraju sie tak nie mowi. Czy to oznacza, ze zaczepiają "o byle co"? czy to jakas literowka bo miało byc obrazliwie "gówna mnie zaczepiają" ? Do kogo on sie odnosil? Do kogos kto przeszkadzal jej w powrocie do domu czy to jakies żale były do sytuacji w dyskotece? Ten sms jest niepokojacy w swietle tego, ze chwile pozniej zniknela.

Typ z recznikiem po latach zostal odnaleziony na filmie i byl na nim czesci grupy oszustow. Wg kwiaciarki pod DreamClubem tez stal w grupce, obserwowal kłócąca sie Iwone a potem wszedl za nia do klubu. Po godzinie sam idzie za Iwona a potem po dluzszym wraca sam w przeciwnyn kierunku. No trudno mi wierzyc, ze jest zwyklym turysta, ktory spaceruje dla zdrowia promenadą wzdluz morza. Dla mnie to jakas gnida. Mam nadzieje, ze sledczy nie spuszczaja z niego oka.

Nie twierdze, ze ja bezposrednio zabił, ale ja obserwowal i mogl byc czescia jakiejs grupy, ktora ją uprowadziła. Mozliwe, ze cos jej podano i szedl za nia bo oczekiwal, ze zemdleje/zasnie po prochach.

Potem do autka i zapadla sie pod ziemie.

#iwonawieczorek #csiwykop
  • 6
  • Odpowiedz
@grypa-grypowska No moze radiowoz, moze gang smieciarzy xD, a moze Sebixy na lawce widzący pijaną Karynę. Ten sms wydaje mi sie troche niepokojacy bo ona dzwonila do Adrii i mowila gdzie jest aby do niej dolaczyli. Oni byli wtedy juz w aucie i w drodze na osiedle i nie mogli jej zgarnac. Jednak (ja tak rozumiem) z jakiegos powodu nie chciala wracac sama a pod klubem w nerwach tak chciala zrobic.
  • Odpowiedz
@winokobietyiwykop: jakby szedł od krzywego domku to by się nagrał na innych kamerach, zresztą Iwona by się raczej skapnęła bo przecież zatrzymała się w hotelu chińskim, no i ręcznik był w BB a Iwona nie.
Co do SMS-a to IMO chodzi o byle co, chociaż wiele osób twierdzi że o narkotyki. Może jakieś podpite randomowe osoby ją zaczepiały i tyle.
  • Odpowiedz