Wpis z mikrobloga

Przypominam, że dziś o godzinie 19:00 spotykamy się na szkoleniu Live z Kubernetesem! W trakcie tego spotkania będziemy tworzyć deployment obiektów oraz wdrażać aplikację Spring Boot połączoną z bazą danych MySQL do klastra Kubernetesowego.

Niestety, dzisiejszy LiveStream będzie dość krótki, ponieważ OpenAI zrealizuje dużo roboty za nas - pokażę Ci jak to osiągnąć Dlatego tym bardziej zachęcam, bo nauczymy się dużo nowych rzeczy, a po szkoleniu każdy będzie w stanie wdrożyć swoje aplikacje do klastra Kubernetesowego

Do zobaczenia o 19:00!

#it #java #devops #programowanie #naukaprogramowania #java #backend #technologia #informatyk #ciekawostki #jvm #byczazagroda #framework #spring #springboot #docker #devops
SoftBull - Przypominam, że dziś o godzinie 19:00 spotykamy się na szkoleniu Live z Ku...
  • 6
@SoftBull: odpaliłem na chwilę to Twoje "szkolenie", nigdy wcześniej Cię nie oglądałem i nie wiem jak wygląda reszta Twojej działalności, ale to "szkolenie" z Kubernetesa w Twoim wykonaniu było moim zdaniem tragiczne.

Dlaczego szkolisz ludzi z czegoś, czego sam do końca nie rozumiesz?
Może to też kwestia stresu, bo widać że Cię stres zjadł jak CLI zaczęło Ci sypać błędami, ale w ciągu mniej niż 30
minut spokojnie można było wyłapać,
@Shumitu: Dziękuje za opinię. Rozumiem, że jeśli byłeś na chwilę i nie znasz mojej twórczości, to może budować to w Twoich oczach takie nieodparte wrażenie. Dlatego przyjmuje feedback i ze względu na to i, że wiele wypunktowanych zagadnień uszczegóławiałem dalej, to chyba nie ma konieczności, abym się do tych punktów się odnosił - jednak bardzo dziękuje za Twój czas na spisanie ich i zaangażowanie :)

W jednej rzeczy rzeczywiście byłem skonsternowany
@cppguy: Przełożyć już nie, bo było już wcześniej planowane. Jednak po szkoleniu dostałem wiele sugestii, że przydałoby się więcej tak ciekawych szkoleń i, abym pociągnął temat. Co prawda mam już inne tematy zakolejkowane, ale być może zrobię jeszcze jakąś mini serię
@SoftBull: byłem praktycznie do końca. Nie uszczegółowiłeś żadnego z wymienionych przeze mnie punktów, a jeżeli już jakiś z nich się pojawił to albo temat był poruszony bardzo pobieżnie, albo był przedstawiony w błędny sposób.
Pod koniec pojawiły się także smaczki typu "jeden Deployment z trzema ReplicaSet'ami", czy "Mam swoją domenę i nie ma portu, a strona działa". No działa, ale dlatego że port jest domyślny i jest podawany w sposób niejawny,