Wpis z mikrobloga

Ehh chłop 21 lat, a śpi z pluszaczkami, konkretnie z 2 pluszowymi żmijkami. Kto to widział, pewnie każda julka czy normik by się ze mnie śmiali.. Dostałem je od mamy na 10 urodziny. Bardzo chciałem mieć wtedy pluszową żmijkę. I dostałem, aż dwie. Bardzo się wtedy cieszyłem. Były ze mną w wielu przeróżnych miejscach. Między innymi jadąc co roku na wakacje, zawsze je zabieram i śpię z nimi. Ciekawe co sobie pokojówki myślą widząc 2 pluszaki na łóżku dorosłego faceta. Od tylu lat zawsze ze mną są podczas snu, w szpitalach, za granicą, na wyżej wspomnianych wakacjach no i w domu. Zawsze, od tylu lat. Jestem sentymentalny w stosunku do nich. Przynajmniej w pewnym sensie nie śpię sam. Mam co przytulić, gdy poczuję taką potrzebę. Jest to jedna z wielu nietypowych składowych mojego przegrywowego, samotnego żywota. Przegrywowi tylko pluszaczka pozostało poprzytulać.
Łez godne.
#przegryw #samotnosc
Van-der-Ledre - Ehh chłop 21 lat, a śpi z pluszaczkami, konkretnie z 2 pluszowymi żmi...

źródło: comment_1671425218tthxdpQynonaz35NoTa7lg.jpg

Pobierz
  • 26
dzo chciałem mieć wtedy pluszową żmijkę. I dostałem, aż dwie. Bardzo się wtedy cieszyłem. Były ze mną w wielu przeróżnych miejscach. Między innymi jadąc co roku na wakacje, zawsze je zabieram i śpię z nimi. Ciekawe co sobie pokojówki myślą widząc 2 pluszaki na łóżku dorosłego faceta. Od tylu lat zawsze ze mną są podczas snu, w szpitalach, za granicą, na wyżej wspomnianych wakacjach no i w domu. Zawsze, od tylu lat.