Wpis z mikrobloga

Dobre, teraz przyszedł czas na mnie i odebranie paczki od Mikołaja, którym był @Shusey (chyba dobrze to rozkodowałem z listu XD)

Zapakowanie to jest majstersztyk i sam MacGyver by tego lepiej nie wymyślił.Rewelacja i fantastyczne podejście do tematu. Niestety trochę inpost tutaj nawalił bo prawie zgubili paczkę XD Ale szacun dla mojego Mikołaja bo ogarną sprawę i wyjaśnił inpost (°° Ogólnie to był najbardziej responsywny XD Mikołaj. Prowadziliśmy sporo dyskusji na anonimowych wiadomościach nawet po północy, praktycznie każdy każdemu od razu odpisywał.

Dobra ale co z zawartością paczki. Tutaj trzeba przyznać, że autor paczki mnie kompletnie zaskoczył. Rzeczywiście tak, jak pisał jest to całkowicie inna paczka niż wszystkie dotychczas otrzymane. Głównym bohaterem tego zestawu jestjapoński kamień do ostrzenia noży, jeszcze nie potrafię go używać ale może w końcu problem tępych noży się skończy, a lubię gotować i ostry nóż w kuchni jest niezbędny. W paczce również był sos rybny, który jest często niezbędny u mnie w kuchni bo uwielbiam gotować azjatycką kuchnię. Kolejna rzecz to Wodorosty kombu - tego jeszcze nie testowałem (używałem inne wodorosty) ale na pewno po grudniowych, lokalnych potrawach chętnie zrobię coś z kuchni azjatyckiej, a ten składnik jest bardzo uniwersalny i pasuje do zup oraz dań, np z ryżu. W paczce była jeszcze uwielbiana przeze mnie kofola - od kiedy to posmakowałem za dzieciaka w Czechach to się zakochałem w tym smaku. Tutaj w wersji cytrynowej - uwielbiam. Oczywiście monsterek i Wiedźminowy Oshee (akurat ponownie przechodzę W3). Wszystko okraszone słodyczami. Również dodany był odręcznie napisany list, szanuję. Jestem naprawdę mega zadowolony z paczki, którą dostałem, jest fantastyczna.

Otwarte fanty w drugim poście, niżej.

#wykopaka #pokapake

rumapark - Dobre, teraz przyszedł czas na mnie i odebranie paczki od Mikołaja, którym...

źródło: comment_1671290395wBkZZoOsux6W0uN3wCPriY.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@rumapark: Dobrze rozszyfrowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) cieszę się ze się podoba ( ͡ ͜ʖ ͡) a pakowanie to do żony bo ona zajmuje się pakowaniem i logistyka
  • Odpowiedz