Wpis z mikrobloga

@wylisiony_afrowiorek @Smile90 Jest bardzo dobry, ale tylko w rękach bardzo dobrego gracza. Nie wiem, jak zarabia, bo się na tym nie skupiałem, jak grałem, ale podstawowe AP nie są drogie, a pena bardzo wysoka i wystarczająca na wszystko. Świetna celność, ale wolne pociski (choć myślałem, że będzie to bardziej uciążliwe). Przyjemnie się gra, ale trzeba dużo myśleć z powodu niskiej alfy i braku pancerza. Intuicja obowiązkowa. Mobilność super. Po prostu nie wybacza
@Finnophile: nie lubie Rycha przez jego wadę wymowy.
@Smile90: Czołg jaki jest każdy widzi, nie ma ukrytych baboli :) moim zdaniem lepszy niż scorpion g, wyższa penetracja większy dpm, jak kogoś na gąsce się trafi to się zeruje, a trafić w gąskę drugi raz nie problem. No wady to pancerz, chyba depresja działa, a z zalet potężne heshe, dpm, prędkość . Chciałem kiedyś scorpiona ale jak ten się pojawił to
był na niego chyba maraton i szkoda że mnie ominął, jednak 9k golda to trochę jest, ale też chyba nie jest to wygórowana cena za dobrą premkę.
A tak z innej beczki, zasada 3 kalibrów oznacza, że jak mam działo 150mm, a przeciwnik 50mm pancerza to nie ważne jak się skątuje to go przebijam?