Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 30
1 009 613 + 45 = 1 009 658

Pobudka 4:45. Wypad z chaty 5:20. Rozgrzewka na Ipanemie, ogrom ludzi na pro sprzętach mijanych po drodze. Nawet jedna duża grupa się trafiła z moto na froncie, żeby pilnować tempa. Mają fantazję tutaj.

Po 4 kółkach na Ipanemie nastąpił czas na wspinaczkę. Znowu Vista Chinesa i Mesa do Imperador bo to najbliższa trasa kopiąca tyłki. Covid już wyleczony, więc lepiej się jeździło. Pogoda dzisiaj też super, słoneczko, 22-25st i lekki wiaterek.

Miłego weekendu!

Więcej zdjęć jak zwykle na Stravie:
https://www.strava.com/activities/8254440891

#rowerowyrownik #rower #gravel #brazylia #riodejaneiro #strava

Skrypt | Statystyki
brasileiro - 1 009 613 + 45 = 1 009 658

Pobudka 4:45. Wypad z chaty 5:20. Rozgrzewka...

źródło: comment_1671194817AaSIykvByJW7CF3Wjt8iZ4.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brasileiro: siema, mały offtop. Siedzę w centrum Sao Paulo od tygodnia i zdałem sobie sprawę, że chyba nie widziałem żadnej dziewczyny, za którą warto byłoby odwrócić głowę. A wszędzie trąbią, jakie to Brazylijki nie są piękne. Trafiłem w złe miejsce, mam inny gust czy z nimi jak z Polkami tj. większość jest po prostu średnia a najlepszy 1% urywa dupe? xD
Po najładniejsze widoki pod tym względem chyba by trzeba było
@klamkaodokna: tu w Rio dla przykładu czy to na ulicy czy na plaży masz cały przekrój od mastodontów przez normalnie wyglądające dziewczyny (tych najwięcej) po miss świata. Oczywiście tych ostatnich najmniej. Geny mają pomieszane ostro więc każdy znajdzie coś dla siebie - jasne, ciemne, chude, grube, itd ( )

Ja ze swoją dziewczyną poznałem się w Azji przez dziwny zbieg okoliczności więc też śmieszna akcja.