Wpis z mikrobloga

@tussipect: Jestem osobą, która obserwuje innych i na tej podstawie wyciąga wnioski.

Jak widać, nie jesteś w stanie mnie zrozumieć, bo po twoim stylu pisania widzę, że nie umiesz być precyzyjny (brak przecinków przed który, żeby, a...) tak, jak ja.

Więc możesz sobie wmawiać, że tylko osoby posiadające dzieci wiedzą, jak je prawidłowo wychowywać.

Nie jestem też hydraulikiem, ale już w dzieciństwie patrzyłem, co robi hydraulik, kiedy przychodził naprawiać piec gazowy,
  • Odpowiedz
@tussipect: Jestem osobą, która obserwuje innych i na tej podstawie wyciąga wnioski.

Jak widać, nie jesteś w stanie mnie zrozumieć, bo po twoim stylu pisania widzę, że nie umiesz być precyzyjny (brak przecinków przed który, żeby, a...) tak, jak ja.

Więc możesz sobie wmawiać, że tylko osoby posiadające dzieci wiedzą, jak je prawidłowo wychowywać.

Nie jestem też hydraulikiem, ale już w dzieciństwie patrzyłem, co robi hydraulik, kiedy przychodził naprawiać piec gazowy,
  • Odpowiedz
@tussipect: To właśnie ty jesteś przekonany, że osoba, która nie ma dzieci, nie może wiedzieć, jak je prawidłowo wychować - i to jest standardowe podejście rodziców: nie masz dzieci, to nie masz prawa wyrazić swojego zdania. ¯\_(ツ)_/¯

Po prostu gadasz jak typowa madka.
  • Odpowiedz
@tussipect: To właśnie ty jesteś przekonany, że osoba, która nie ma dzieci, nie może wiedzieć, jak je prawidłowo wychować - i to jest standardowe podejście rodziców: nie masz dzieci, to nie masz prawa wyrazić swojego zdania. ¯_(ツ)_/¯

Po prostu gadasz jak typowa madka.


@StaryWedrowiec: już dobrze, naprawdę, masz absolutną rację! Jestem dozgonnie wdzięczny za uwagi, natychmiast wcielę je w życie!
  • Odpowiedz