Wpis z mikrobloga

@niedzwiedzmis: Krystyna daje nam do zrozumienia, że jest niezadowolona z zaistnienia egzotycznej koalicji PISu z dotychczasowymi adwersarzami politycznymi w celu przegłosowania ustawy o SN. Ten długi nos nie pojawił się tam przypadkowo, faktycznie musi chodzić o Vatiego.
A że oczywiście nie jest już politykiem, musi uciekać się do pisma obrazkowego, bo przecież wtedy już nie ma w tym nic złego xD
moja mała córka jak się dorwie do telefonu to też takie wiadomości rozsyła po rodzinie ;] widzę że intelekt pani krysi zmierza pewnym krokiem w stronę pieluch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moja mała córka jak się dorwie do telefonu...


@tussipect: Nie zabezpieczasz telefonu kodem lub wzorem?

Co to w ogóle za wychowanie, że dziecko może "dobrać się do telefonu"? Jezu, to jeszcze jej dajcie do zabawy komplet
moja mała córka jak się dorwie do telefonu to też takie wiadomości rozsyła po rodzinie ;] widzę że intelekt pani krysi zmierza pewnym krokiem w stronę pieluch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moja mała córka jak się dorwie do telefonu...

@tussipect: Nie zabezpieczasz telefonu kodem lub wzorem?

Co to w ogóle za wychowanie, że dziecko może "dobrać się do telefonu"? Jezu, to jeszcze jej dajcie do zabawy komplet
@tussipect: Nie mam potomstwa (z wyboru), ale gdybym miał, to z pewnością dziecko nie bawiłoby się moim telefonem, bo to jest narzędzie, a nie zabawka - to raz.

Dwa, że są inne technologiczne nowinki, które można udostępnić dziecku.
@tussipect: Nie mam potomstwa (z wyboru), ale gdybym miał, to z pewnością dziecko nie bawiłoby się moim telefonem, bo to jest narzędzie, a nie zabawka - to raz.

Dwa, że są inne technologiczne nowinki, które można udostępnić dziecku.


@StaryWedrowiec: aaa czyli specjalista teoretyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jeszcze jakieś mądre rady? może fizyka kwantowa albo dotyczące hodowli jedwabników ? xD
@tussipect: Mam siostrę z dwójką dzieci, mam również znajomych i przyjaciół, którzy posiadają dzieci, więc przestań wysuwać argumenty z dupy tylko po to, żeby mnie zdyskredytować, bo śmiałem skrytykować twoje podejście do macierzyństwa.

I jeszcze jedno...


@StaryWedrowiec: xD mój jeden kolega ma motorówkę drugi skuter a trzeci żaglówkę, niemniej musiał bym być idiotą żeby z tego tytułu myśleć że jestem autorytetem w tej materii. Brzmisz trochę jak przeciętny nauczyciel który