Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jedlin12: SKS to tylko dla Raven, Irze dajesz strzelbę od księdza żeby strzelała najlepiej z przyłożenia, Spider ubezpiecza tyły z SMG po Doreen, Ice leci do natarcia ze swoim Thompsonem i wtedy przy ataku na Chitzenę kosisz bubków jak kosiarką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jedlin12: 6-osobowy skład od razu?
Co tak łatwo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, pierwsza część serii nie ma aż tylu fanów, a moim zdaniem jest co najmniej tak samo dobra.
Jej jedyny mankament to naprawdę bardzo archaiczna grafika, która potrafi razić nawet fanów gier retro...
Marzy mi się jakiś lifting tego starocia, żeby nie powiedzieć remake, bo remake to by zepsuli.
@jedlin12: Faktycznie jest wersja na DS. Nie żeby była jakoś graficznie powalająca, ale może jest bardziej grywalna.

Ja przeszedłem całość, i dodatek też. I generalnie polecam wszystkim fanom "dwójki" żeby chociaż spróbowali.

A trzecią część to już zapowiadają i zapowiadają, chyba trzeci rok leci od kiedy były oficjalne trailery od nich. Znowu źle to wróży coś...
@mayder: dammit dammit DAMMIT! This is no possible. Często rzucam sam do siebie jak coś mi nie wychodzi xD jeszcze w ogóle była parka która kiedyś była razem i jak się ich miało w teamie to się ciągle kłócili. JA2 i Mafia to jedyne gry które przeszedłem do końca więcej niż raz.
@jedlin12: >ale już widzę wśród niego SKS'a - pierwszy sensowny karabin, w sam raz dla Buns

Ja grałem z modem, w którym można było zbierać broń i amunicje od pokonanych wrogów. W oryginale jednak było gówniane i sztuczne podkręcanie poziomu trudności, że chłop strzela do Ciebie z karabinu, a Ty przy jego zwłokach znajdujesz tylko manierkę, do połowy upitą.