Wpis z mikrobloga

@Tommy__: Byłem niedawno w Rzymie, stwierdziłem że jak ktoś prowadzi pizzerię, to powinien odwiedzić to miasto na kilka dni, żreć 3-4 posiłki dziennie, a gwarantuję mu sukces dzięki temu co podpatrzy na miejscu. Pizza na kawałki alla romana, no ktoś tu widać odrobił tę lekcję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@aegispolis: Jakby z drugiej strony się otworzyli bym nie marudził też pewnie xD. Nocne Gastro nie jest jakieś dobre, a na FAM po ich akcjach z zakazem próbowania piw mam alergię.

Kebaba próbował kolega ostatnio i niestety dobrze się to dla niego nie skończylo.
  • Odpowiedz
Jakby z drugiej strony się otworzyli bym nie marudził też pewnie xD


@Darth_Gohan: Hola z drugiej jest Kapitol ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nocne Gastro nie jest jakieś dobre


Znam co najmniej kilka osób (jestem jedną z nich), które przeżyły mniej lub bardziej poważne zatrucie po Nocnym Gastro, nie polecam. Za to U Gruzina, Kuźnia, czy Cuda na Kiju są mają spoko szamkę
  • Odpowiedz
@aegispolis: Jasne że jest Kuźnia, U Gruzina czy Talerzyki, ale mimo wszystko są czynne krócej niż Si. Jak masz gastrofazę na piwie w miarę wcześnie to jednak jest SI :)

Jest jeszcze Chińczyk do 20 zaraz obok Kebaba, ale też jest taki se.

Si jest dla mnie mimo wszystko lokalem który trzyma poziom, nie przesadza z ceną i do tego nie jest źle.

W Cuda na kiju się zraziłem kilka razy
  • Odpowiedz
@aegispolis: Ja tam wolę Si nad Vaffe i Oliwę i Ogień :) Ale to już dalej jest jak wybieranie między super opcją, a super opcją.

W tygodniu do 23 są, w czwartki chyba do północy. Na ogół i tak się łapie tam na jedzenie.
  • Odpowiedz
@Czaajnik: Fakt jest tam Hindus, ale już go wyparlem z pamięci. Żarcie jest średnie i cenowo pamiętam też nie za przyjemnie było.

To w sumie z niewymienionych to z tego co tam najdłużej się od lat trzyma to jest Pizzeria Mandini. Tylko, że ona po tym jak pojawiło się Si przestała być najlepsza w okolicy :)
  • Odpowiedz