Wpis z mikrobloga

@gumol: Teraz chodzi zarówno o to, jak i o zarobki stacji.
Porównaj sobie różnice między ceną brutto na stacji od ceny hurtowej netto + VAT kiedyś i teraz. Kiedyś różnica to było parę groszy. Teraz kilkadziesiąt.
  • Odpowiedz
@bzdecior: ja pracuję u Niemca w firmie transportowej, jeździmy czasami na Polskę, dzisiaj dostaliśmy maila o zakazie tankowania w pl, bo jest różnica 0,30eur z korzyścią dla niemieckich stacji. A zawsze było tak, że przy kursie na Polskę tankowalo się, bo było taniej.
  • Odpowiedz
Teraz chodzi zarówno o to, jak i o zarobki stacji.

Porównaj sobie różnice między ceną brutto na stacji od ceny hurtowej netto + VAT kiedyś i teraz. Kiedyś różnica to było parę groszy. Teraz kilkadziesiąt.


@kemek: Zgadza się, masz rację :)
  • Odpowiedz
@gumol: wiem że przy autostradach jest drożej. Ale skoro cały czas mowa o tym że baryłka+dolar kosztuje jak przed wojną to czemu ceny w de czy ch nie są jak przed wojną(w lutym zeszłego roku na bank nie była za 2e). Po prostu zastanawia mnie czemu wszędzie tak samo naciągają a nie tylko orlen. Niemniej(co napisałem już wcześniej) w niemczech cena już zaczęła spadać powoli pod koniec października a w ch
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Irlandiano: wczoraj tankowałem na E.Leclerc w Warszawie na Ursynowie (przyjeżdża cysterna moya - orlenowskie paliwo) i tankowałem za 6.29 zł/l. Na Orlenie w okolicy 6,56 zł/litr
  • Odpowiedz