Wpis z mikrobloga

#wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka

Wiecie że łykacie fejury na kilometr? Tak samo jako o ćwiczeniach wojska, i innych. @Keriks_ wrzucił fejura - posta przyciętego tak żeby wyglądało to tak jak widać w jego wpisie.

Screen bez przycięcia wygląda jak niżej i wydźwięk odpowiedzi jest zupełnie inny.
Ale zbiorowy incydent kałowy wyk0pki zaliczyły.
wolskiowojnie - #wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka 

W...

źródło: comment_1670951935bJZD8VfBHuUPpJZxmvB8k1.jpg

Pobierz
  • 227
@wolskiowojnie: Incydent kałowy to ty zaliczasz na samą myśl o debacie z Bartosiakiem.
W jakim celu się w ogóle wypowiadałeś o obowiązkowych ćwiczeniach skoro będziesz pierwszą osobą która się od nich wyślizga?!

Jak mnie #!$%@?ą takie atencyjne kurduple. W szkole też pewnie prowokowałeś dopóki ci ktoś nie przypominał gdzie twoje miejsce. Potem było zdziwienie.
Rwij stąd pajacu, idź jakieś szlaczki poćwiczyć czy coś.
bo mnie wyk0pki zwyczajnie bawią. Patrząc jak łykacie fejury na temat Ukrainy, kobiet, poboru, mój itp już wiem komu wciskano polisolokaty i niekorzystne kredyty (nie dotyczy to tylko frankowiczów ale w PLN też)


@wolskiowojnie: odezwał się wielki OSINTowiec, który nie wiedział że jego 'ekspert' od złota to zwykły naganiacz i że Atorek to szur do kwadratu. No chyba że wiedziałeś i traktujesz swoich widzów jak wyk0pków którym można wszystko wciasnąć. A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 338
@wolskiowojnie: ty parówo jesteś zwolniony z ćwiczeń z powodu posiadania gowniaka poniżej 8 lat, więc czemu wciskasz kit, że ciebie też cwiczenia obejmują?
Jesteś bezpieczny i żadne powołanie ci nie grozi i z tej bezpiecznej pozycji próbujesz pouczać innych, że powinni być patriotami i iść w niewolę na 3 miesiące?
@wolskiowojnie: uważaj, żeby Cie to co się dzieje na wykopie czy w social mediach nie prowokowało do głupich wypowiedzi i błędów. Społeczności mają skłonność do przyjmowania pewnych poglądów i tez, a potem przez bezwładność bardzo długo je utrzymują, nawet jeśli to nieprawda. I ma to dość sporą bezwładność. I tak będą Cie trollowali i Ci zarzucali różne rzeczy, do czasu aż pękniesz i faktycznie coś odwalisz, albo aż się wyszumią..