Wpis z mikrobloga

@bananke: Kobiety mają takie same prawo do korzystania z sauny w komfortowych warunkach co mężczyźni, więc stwarza im się możliwość używania jej bez narażania się na kontakt z potencjalnymi opresorami. Gdyby jakiś rzecznik próbował to zmienić to odbierałby to prawo kobietom, które się wstydzą, albo czują molestowane obecnością mężczyzn. Tak aktualnie postrzega się równość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matluck: ostatnio jak byłem w Suntago to były sesje saunowe (pokaz saunowy) dla pań w niektórych godzinach, ale to było tylko w jednej sali i jednocześnie odbywał się w tym samym czasie drugi pokaz w innej sali dla wszystkich. Możnaby się przyczepić, że nie było seansu tylko dla mężczyzn, ale ogólnie z RiGCzem
@Bagiezta88: To samo zauważyłem xD Top topów to gościu, który Randala zjadł razem ze wszystkimi burgerami, do tego ręcznik 30x50cm założony na kark.
I tak dumnie na zewnątrz stoi xD
Widok nie do od zobaczenia.

W Poznaniu spoko jest, dużo mniej takich zachowań, mniej ludzi, ceremonię świetne, ogólnie się bardziej przekonałem na teraz do ich saun. Minus to sposób rozliczania multisporta.