Wpis z mikrobloga

Potem człowiek poszedł do roboty, chciał kupić swoje pierwsze mieszkanie na "wolnym rynku" i nastąpiło zderzenie z realiami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@majkel88: widzisz, ja zrobiłem to samo tylko zamiast się poddać to walczyłem dalej bo życie nie jest łatwe ale jak się postarasz to daje możlwości i jak większość dzieciaków z mojego rocznika kończyła studia licencjackie/inżynierskie to ja remontowałem swój pierwszy dom.

Tak więc da się,
pogoniła mnie policja, bo się okazało, że nie mogę sobie tak stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@majkel88: Czyli z jednej strony wierzyłeś w wolny rynek, a z drugiej bez problemu zaakceptowałeś fakt, że policja może tak sobie zakazywać wolnego handlu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I żadnych przemyśleń w związku z tym nie miałeś, żadna żaróweczka Ci się nad głową nie zapaliła, że coś
@majkel88: Po pierwsze nie ma obowiązku zostać w Polsce, po drugie tak, można u nas sobie dorobić/zarobić - na swoim przykładzie - za dzieciaka (zacząłem jak miałem 19 lat) dawałem korepetycje i miałem jakieś 25 uczniów, do tego staż/praca za jakieś tam grosze, trochę handlu i okazywało się że te 6000 miesięcznie wpada, a to była kosmiczna flota dla mnie wtedy

Na wkład własny uzbierałem w 3 lata nie odmawiając sobie
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@majkel88:

Przeczytałem wczoraj do poduszki kila Twoich komentarzy i Ty nadal tylko wierzysz XD

"p0lak piniążka nie mić na coś to wódz to uregulować. p0lak piniążek a coś mić to wódz zostwić wolna rynek"

XDD

Otóż nie.
Po pierwsze nie ma obowiązku zostać w Polsce, po drugie tak, można u nas sobie dorobić/zarobić - na swoim przykładzie - za dzieciaka (zacząłem jak miałem 19 lat) dawałem korepetycje i miałem jakieś 25 uczniów, do tego staż/praca za jakieś tam grosze, trochę handlu i okazywało się że te 6000 miesięcznie wpada, a to była kosmiczna flota dla mnie wtedy


@Orzeech:

No jak to? Zarabiałeś dużo, pracując dużo?

A to nie