Wpis z mikrobloga

Wrzucam to tylko, aby ostudzić emocje. Bardzo niewiele (nic?) z insajderskich informacji Newsweeka o PiSie się nie sprawdziło. Byłby to dla mnie miły gamechanger w polityce, ale raczej się nie wydarzy.

https://www.onet.pl/informacje/newsweek/zbigniew-ziobro-nie-dostanie-miejsc-na-listach-pis-decyzja-zapadla/nv4k4sk,452ad802

#bekazpisu #newsweek #neuropa #4konserwy #polityka
LebronAntetokounmpo - Wrzucam to tylko, aby ostudzić emocje. Bardzo niewiele (nic?) z...

źródło: comment_1670769746hs2UsezFqX1Iz6PmiSxAvI.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@LebronAntetokounmpo: Nierealne. Pyskacze robią rozgłos i promocję partii. Samodzielnie będzie zeżarty i wydalony jako szeregowiec z tylnich ław, więc to żaden interes dla niego.
Nie po to sobie przez ostatni rok z hakiem robili marketing z angażowaniem się w społecznie nośne sprawy by teraz tracić atut "jednej prawej prawicy co się ue sprzeciwia, a nie spuszcza łeb jak komuchy pisowskie".
@Kaczypawlak: dla mnie to abstrakcja, jakby jakiś Błaszczak, Brudziński, czy Szydło miała kontakt z Renatą Grochal i puszczała jej takie kąski xD IMO to taki kontrolowany wyciek, aby ich ogarnąć.
@Niemamwiedzy: trochę by było. Samodzielnie idący SolPol, to minus 2,3 punkty procentowe PiS a wtedy KO może wygrać z pierwszym miejscem w 2023.
Wrzucam to tylko, aby ostudzić emocje.


@LebronAntetokounmpo: wierzysz w to? Kaczor na ostatnim spotkaniu, gdy osoba, która tam nie miała być zaczęła pytać o policję itp, powiedzial, że odpowie na pytania na końcu i nie odpowiedział. Z nimi to trzeba sztywno. Pokaż mi podpis na dokumencie a nie tweeta czy gdzie on to tam wrzucił z #!$%@?.
Bardzo niewiele (nic?) z insajderskich informacji Newsweeka o PiSie się nie sprawdziło


@LebronAntetokounmpo: Podwójne przeczenie w języku polskich is a bitch. "Bardzo niewiele z insajderskich informacji Newsweeka o PiSie się nie sprawdziło" znaczy, że się znaczna większość sprawdziła. "Nic z insajderskich informacji Newsweeka o PiSie się nie sprawdziło" znaczy, że żadna się nie sprawdziła. Chyba chciałeś napisać to drugie?

naprawdę Zerro ma aż tak duze poparcie? Wydawało mi się , że
dla mnie to abstrakcja, jakby jakiś Błaszczak, Brudziński, czy Szydło miała kontakt z Renatą Grochal i puszczała jej takie kąski xD IMO to taki kontrolowany wyciek, aby ich ogarnąć.


@LebronAntetokounmpo: Piński ma niby jakieś przecieki w PiSie, może tam jakiś inny anonim donosi?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andreth:
Ziobro ma też poparcie Radia Maryja, natomiast w sytuacji, gdyby doszło u ZJEP-ów do rozłamu, to można powiedzieć spokojnie, że w Telewizji Polskiej (hehe) Ziobro będzie Tuskiem 2.0, rosyjskim agentem z babcią w Waffen SS. A wtedy nie wiadomo, jak to się potoczy.
Na razie poparcie dla Ziobry istnieje głównie dlatego, że elektorat myśli, iż jest on członkiem PiS.
@LebronAntetokounmpo: szacki coś podobnego pisał ostatnio, więc dunno

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/2193264,1,morawiecki-kontra-ziobro-czy-emocje-wygraja-z-rozumem.read

Politycy PiS przekonują też, że konflikt jest ostrzejszy niż kiedykolwiek, bo Kaczyński wyraźnie stanął po stronie Morawieckiego i ze starcia ministra sprawiedliwości z premierem zrobiła się wojna PiS z Solidarną Polską. Podobno – tak twierdzi polityk z otoczenia prezesa PiS – Nowogrodzka zdecydowała, że karą dla Ziobry będzie niewpuszczenie na listy wyborcze posłów uchodzących za najbardziej antypisowskich: Kowalskiego, Ozdoby i Sebastiana Kalety.