Wpis z mikrobloga

Mirki #pomocy
Nie mogę odblokować mojego OnePlus Nord 2. Miałem ustawione odblokowywanie ekranu pinem i twarzą ale wczoraj telefon zechciał bym wpisał jakieś hasło. Po restarcie jest taki komunikat: "Password Must Be Entered After Device Restarts" i nie mam pojęcia o jakie hasło chodzi, nie przypominam sobie żebym przy pierwszej konfiguracji jakieś podawał. Telefon posiadam od roku, po restarcie normalnie prosił o pin albo rozpoznawał twarz a teraz takie coś ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie chcę stracić danych przez formatowanie.
Czy ktoś wie czy można to jakoś objeść, zna jakiś serwis który jest w stanie mi pomóc, ewentualnie czy jest możliwość zgrania danych z telefonu? Po podłączeniu do komputera niestety nie wykrywa go jako urządzenie/telefon, możliwe jest tylko ładowanie.
#oneplus #android #telefony #problem #gsm #odzyskiwaniedanych
LuGo_ - Mirki #pomocy
Nie mogę odblokować mojego OnePlus Nord 2. Miałem ustawione od...

źródło: comment_1670768838SC2FfVJLm123hDlXfvmPQh.jpg

Pobierz
  • 10
@LuGo_: Też mi to ostatnio wyskoczyło w Nordzie 2 i nie umiałem odblokować.
Było to wieczorem, ja trochę wypity, więc stwierdziłem zostawię bo zaczął mi odliczać próby.
Rano z automatu wpisałem PIN którego zawsze używam po restarcie i poszło.
@LuGo_: Wygaszacz zwykle odblokowuję twarzą lub palcem.
Też mnie zdziwił wtedy ten interfejs, że inaczej wygląda i jest pełna klawiatura.
Ale weszło chyba hasło blokady ekranu.
Sprawdzam właśnie ustawienia i mam jeszcze coś takiego jak hasło prywatności, ale nie używam.
@d3v: Niestety nie. Pytałem na różnych forach i nikt nie zna odpowiedzi. Serwis OnePlus również. Część serwisów zajmująca się telefonami i odzyskiwaniem danych raczej twierdziła że nic się nie da zrobić, część potrzebowałaby telefonu do ekspertyzy.
  • 0
@LuGo_ o cholera ale zagwozdka. Narzeczona ma oneplus 2 nord też dlatego pytam. Daj znać jeśli historia będzie miała dalszy ciąg. Jedyne co mi przychodzi do głowy to żebyś na reddit napisał ale pewnie już to robiles.