Wpis z mikrobloga

To już mamy potwierdzenie tego, co wiedzieliśmy lub przypuszczaliśmy wcześniej - w kadrze jest konflikt interesów między zwolennikami gry defensywnej, a ofensywnej. Przyszłości w tym nie będzie jeśli Michniewicz będzie trzymał się założeń, których trzyma się przez ponad 20 lat kariery trenerskiej. Jeśli chce coś zmienić, to muszę polecieć głowy, a nie polecą, bo on buduje w wywiadach 32 letniego Grzegorza Krychowiaka, który hamuje całą ofensywe.

Krychowiak będący w obozie Michniewicza i osobiście lubiący selekcjonera wychodzi do mediów żeby wyjść na przeciw wywiadowi Lewandowskiego dla Przeglądu Sportowego. W wywiadzie wbija szpileczki, że jak on coś ma do kogoś to wychodzi i mówi to w twarz, zamiast mówić to do mediów. Jest tam również fajna wzmianka, że Lewy był zawiedziony meczem z Argentyną i powiedział to w szatni głośno, na co Krychowiak się spiął żeby dał im się nacieszyć zamiast gadać o stylu gry. Krychowiak nie chciał powiedzieć od kogo wyszedł temat premii, bo nie ma to według niego znaczenia, więc to potwierdza, że tylko i wyłącznie Lewandowski mówi prawdę, a Michniewicz kłamie. To sztab wyszedł z tym tematem jako pierwszy. Krychowiak tym wywiadem tłumaczy m.in dlaczego chcieli tą premię, bo chcieli dać zarobić tym co zarabiają mało tj. sztab trenerski.

Nie kupuje również, że graliśmy dobrze w defensywie, bo nie graliśmy. Krychowiak gra na alibi, a ten wywiad potwierdza tylko, że będzie trzymał się jak tylko może tej reprezentacji, bo dalej chce w niej grać. Jest to główny hamulcowy tej reprezentacji, który nie ma mentalu zwycięzcy. Oni powinni wychodzić na Francję i chcieć im #!$%@?ć, a nie mówić na starcie, że są gorsi i że to jest dobre myślenie XD Te wywiady Michniewicza i Krychowiaka to są takie samobóje do ich obozu, że to się w głowie nie mieści, że ktoś jeszcze czytając ze zrozumieniem ich słowa może dalej być za tym układem, który zbudował się w reprezentacji.

Zdjęcie niepowiązane. Dobrze w defensywie to gra Maroko, a nie my ;)
#reprezentacja #pilkanozna #mecz #meczyki #mundial #kanalsportowy #weszlo
Pobierz iksboks - To już mamy potwierdzenie tego, co wiedzieliśmy lub przypuszczaliśmy wcześn...
źródło: comment_16707622656qeiTgaTdNkc7eh5T2wQpE.jpg
  • 24
@Kot89: Tylko sobie przypadkiem tego swojego monitora nie opluj xDD

A kto za tego nieszczęsnego Krychowiaka? Bo jęczeć to sobie każdy może, ale konstruktywne rozwiązania podać już ciężej. Bo że słaby na poziom MŚ to może i zgoda, ale z graczy o takiej charakterystyce to ciężko szukać w Polsce alternatyw na już, a trzeba było zrobić wynik.

@Dariel Skupiłem się na wymianie pozycji 1:1 z Krycha. Natomiast fakt najchętniej bym widział zestawienie Moder Zielu i Klich ewentualnie Szymański.

Seba naprawdę daje rade w obronie. Zobaczymy czy zostanie gruby na stanowisku.
@Darth_Gohan: To są piłkarze o innej charakterystyce, no błagam, pytałem o takich o podobnej charakterystyce, bo potrzebny nam też typowy DP.

Każdy z wymienionych przez ciebie jest np. lepszym technicznie piłkarzem, bardziej mobilnym, ale Krychowiak jest lepszy zarówno pod względem siły fizycznej jak i w odbiorze od każdego z nich. To są dobrzy piłkarze, ale do gry w parze z nim, albo jakimś lepszym defensywnym pomocnikiem jak się znajdzie, a
@iksboks: Od 20 minuty meczu z Meksykiem kibicowałem rywalom Polski. Dlaczego? Ponieważ dla dobra polskiej piłki nożnej jest to by #!$%@?ć Michniewicza na zbity pysk. Oczywiście za Czesia może wejść kolejny Probierz lub Stolarczyk. Ale jest mimo wszystko (mała) szansa na zagranicznego trenera. Ja już nie marzę nawet o oczywistości czyli zagraniczny trener i jego sztab ziomków obsadzeni w młodzieżówkach + projekt na 4 może 8 lat. Bo #!$%@? w tym
@iksboks: lewy i michniewicz mowia, ze nie ma konfliktu, ale random z netu i tak wie lepiej i dorabi ideologie so wlasnych urojen. moze idz zwal se konia zanim cos napiszesz kolejny raz.
@Darth_Gohan: Można by próbować w jakimś meczu towarzyskim, ale z góry wiadomo, że to nie wypali. Na jakąś Andorę może by wystarczyło, ale lepsi przeciwnicy przy stratach będą nam przez środek wchodzić jak w masło. Krychowiak robi brudną, niewidoczną dla większości robotę, ma masę wad, ale nawet mimo to nie stać nas jeszcze na rezygnację z niego.

Sebastian Szymański waży 60 kg, nie wiem jak jak można kogoś takiego wciskać na
@fornson23: nigdy sie nie dowiemy bo to co w szatni zostaje w szatni. ja przynajmniej nie snuje domyslow z niczego tak jak op, ale ludzie nie cierpia spokoju i ciszy. jak sie nic nie dzieje to trzeba #!$%@? jakas teorie o konflikcie z dupy. takie #!$%@? dla #!$%@?.