Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, dziś zgubiłem w autobusie portfel z całą zawartością jak dowód, a także hasła, które miałem tam zapisane „na karteczce”. Po kilku godzinach portfel się odnalazł. Zgłosiłem się od razu po niego do kierowcy. Z portfela nie zginęła ani złotówka, a miałem tam 300 złotych. Wszystko było na miejscu, zarówno pieniądze, hasła jak i dowód. Oczywiście, niemniej jednak, dowód osobisty mniej więcej po 10 minutach odkąd wyszedłem z feralnego autobusu zastrzegłem kontaktując się z bankiem. W międzyczasie, mając dwuetapowe uwierzytelnienie niemal wszędzie nie dostałem żadnego alertu o podejrzanej aktywności. Monitorowałem także to, z jakich urządzeń aktualnie się zalogowałem i wszystko się zgadzało. Czy można więc bezpiecznie „odblokować” sobie konto bankowe i spokojnie wrócić do codzienności? I jeszcze takie pytanie - czy wykonując płatność ze swojego telefonu mogę swobodnie robić przelewy i korzystać z blika? Czy jednak trzeba to wszystko odblokować? Pozdrawiam. #przegryw #dowodosobisty #dokumenty #polska #dokument

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639504917a12ddf16483b5ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7