Wpis z mikrobloga

@kygo21: Jego to wszyscy pocieszają i przytulają, a jak ja płakałem z cierpienia i bezradności po fazie grupowej, to ludzie mi jeszcze gratulowali myśląc, że są to łzy radości i wzruszenia po historycznym awansie. Ludzie to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Darakan: dzisiaj akurat mieli kilkanascie sytuacji, a jedną z nich wykorzystali. I tym sposobem osiagneli lepszy wynik. #!$%@? juz hiszpanie, portugalie, wiec tez im sie nalezy szacunek. Jedyny gol jaki stracili na calym turnieju to samoboj wiec nie mow ze graja gówno. A co do Cristiano to faktycznie, szkoda go ze nie ukoronuje kariery, ale nie wszystkim to jest dane
  • Odpowiedz
@kygo21: Neymar płacze, Ronaldo płacze, Anglicy płaczą- #!$%@? to jest piłka nożna czyli piłkarze są wzorem dla młodzieży. Pajacowanie plus płakanie i mężczyźni, którzy przyjmują kobiece cechy.
Ronaldo przez wysokie ego zniszczył sobie karierę na koniec i został wyrzucony z United przez pychę i głupotę.
Myślał, że zdobędzie złoto Mistrzostw Świata i zakończy karierę stając się legendą jak Zidane- nie udało się to zrobimy płaku płaku w mediach. Żałosna jest tak
  • Odpowiedz