Wpis z mikrobloga

@kygo21: Chłopak pochodzący z biednej wysepki, który całą swoją karierę wypracował sam ciężką pracą, brakowało mu tylko MŚ, żeby osiągnąć wszystko. Szkoda, kibicowałem mu
  • Odpowiedz
@Darakan: gra tak gówniany futbol, że obecnie załapali się do grona 4 najlepszych drużyn świata w tych mistrzostwach xD
Ból dupy masz, a ja uważam że bdb że odpadły te pajace z półwyspu iberyjskiego
  • Odpowiedz
@kygo21 gosciu mowisz o ludziach, ktorzy hejtuja dla zasady, którym dosłownie kapie jad z pyska, siedząc sobie przed monitorem. Robią to z zazdrości do tego, co ten facet osiągnął w swoim życiu
  • Odpowiedz
@odislaw: A oczywiście masz o nim takie zdanie bo znasz go osobiście, a nie dlatego, ze wierzysz w bzdury z fanpejdzow na fb pisane przez pryszczatych czternastolatkow w przerwach od walenia konia
  • Odpowiedz
@2cool2beAgod:
to niezła riposta. Dla mnie to jest niepojęte jak można takiemu bucowi kibicować, chłop przez całą kariere #!$%@?ł piłkę za piłką zamiast dogrywać do kolegów na dogodnej pozycji. A jak jakiś kolega zrobił raz to co on, czyli uderzył z dystansu, to ten darł #!$%@?, rzucał opaską kapitana, walił łapami w ziemie.

nie ma nic gorszego niż taki #!$%@? tryhard hipokryta w drużynie, nie grałeś nigdy z takim na orliku?
  • Odpowiedz
@2cool2beAgod: ale trzeba mieć #!$%@? we łbie żeby uważać ze to co #!$%@? Ronaldo z odmowa wejścia na boisko, tym wywiadem, a potem żałosna próba przypisania sobie gola za przykłady normalnych a nawet godnych szacunku zachowań xd
  • Odpowiedz
Chłopak pochodzący z biednej wysepki, który całą swoją karierę wypracował sam ciężką pracą, brakowało mu tylko MŚ, żeby osiągnąć wszystko. Szkoda, kibicowałem mu


@pytogrzmot: Z jednej strony masz jak najbardziej rację, z drugiej za to co #!$%@? w tym sezonie - i mam na myśli jego zachowanie a nie grę, mam prawo mu nie kibicować.

Mógł pomału schodzić ze sceny jako mentor przekazujący pałeczkę młodym, zamiast tego stroi fochy i pokazuje
  • Odpowiedz
@kygo21: 37 letni napastnik łapiacy się do kadry narodowej i nawet czasami wpuszczony z ławki.
A płacze bo wie, ze to jego ostatni mecz na MŚ
  • Odpowiedz