Wpis z mikrobloga

@Papudrak człowieku, o co ci chodzi? Nikogo nie obraziłem, nie wrzuciłem cenzopapy, tylko gównomema sprzed roku a ty wyzywasz od gnojków i niedojrzałych emocjonalnie. Mam dystans do siebie, za to ty chyba nie masz zajęcia w życiu że czepiasz się o takie pierdoły xD

  • Odpowiedz
nasze wojsko w celu przygotowania się na te wydarzenia ogłosiło pilny przetarg na 300 mobilnych ołtarzy xDDDDD

I oni chcą kogoś szkolić z takim poziomem profesjonalizmu xD


@tusk: Widać, że za grosz nie masz pojęcia o strategii. Przebiegły plan Wojska Polskiego jest następujący:
Tiboo - > nasze wojsko w celu przygotowania się na te wydarzenia ogłosiło pilny przet...
  • Odpowiedz
@mikii77: Serio nikogo nie obrażasz? Czyli co jesteś bezrefleksyjną kukłą, która automatycznie, bezmyślnie reaguje? Bo tak wygląda twoje tłumaczenie prostaku.
Jesteś takim egoistą i samolubem, że nie widzisz że komuś robisz krzywdę. A usprawiedliwiasz się, tym że ktoś to wcześniej robił?
Czyli co, jesteś intelektualną wydmuszką? Bo wynika z tego, że tak? Poddajesz się wpływom innych.
  • Odpowiedz
@tusk: wiesz co to jest budowanie Morale wśród żołnierzy? Ktoś wrzucił tu obrazek z frontu ukraińskiego z mszy odprawianej na czołgu. Nie było wtedy to takie zabawne
  • Odpowiedz
No ja nie dziwię się ludziom, że nawet boją się na dobrowolne ćwiczenia zgłosić. Zostanie w papierach jeszcze, i co będziesz bronić ojczyzny dając się wieszać na krzyżu, bo broni zabraknie a ołtarzy i drewna pełno wokół? (By oczywiście spowolnić dodatkową robotą przyszłego wroga) #pdk
  • Odpowiedz