Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypominam, że w październiku 2021, gdy na naszą granicę trwał atak hybrydowy, a USA już było pewne o inwazji Rosji na Ukrainę, to nasze wojsko w celu przygotowania się na te wydarzenia ogłosiło pilny przetarg na 300 mobilnych ołtarzy xDDDDD

I oni chcą kogoś szkolić z takim poziomem profesjonalizmu xD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #heheszki
tusk - Ja tylko przypominam, że w październiku 2021, gdy na naszą granicę trwał atak ...

źródło: comment_1670566981IUXgr1wOY1ignbrLVMKG5Q.jpg

Pobierz
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tusk: ja #!$%@?ę. Nie wiem już co jest bardziej #!$%@?ące - to, że chcieli zamówić 300 ołtarzy, czy to, że oczywiście musi lecieć kolejny wałek i coś co absolutnie nie jest pilne biorą w trybie przyspieszonym żeby znajomy królika mógł zarobić.
@StefanEm: Dla mnie to nic śmiesznego. Nie jestem zbyt wierzący, ale innym należy się szacunek. W Polsce jest wielu katolików, śmiem twierdzić że większość z nas. Dodatkowo nasz cały system moralno etyczny oparty jest na takich wartościach.
W obliczu śmierci, a taką formę ma zwykle służba wojskowa ludzie odwołują się do sił wyższych. Katolicy potrzebują dewocjonaliów do swoich obrzędów. I tym są te ołtarze.
Takie wpisy i memy świadczą tylko o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tusk: strategiczny ołtarz bojowy - śmiercionosna broń, zakazana konwencja genewska. Zasłynęła z okrucieństwa i bólu jakie wywoływał pocisk. W ostatnich latach używania fabryki potrafiły wyprodukować 21-37 tys. Pocisków kremówka klasy papaj