Wpis z mikrobloga

Słuchajcie ogarnia ktoś jakieś pismo do trepów o zmiane kaegorii A na niższą?
W 2006 dali A a do tego czasu doszła astma plus popsuły sie bardzie oczy gdzie w każdym oku powyżej 3 dioptri plus gratis astygmatyzm o skoliozie nie wspominam i o 4 miesięcznym zwolnieniu od psychiatry pare lat temu. jak to ogarnąć mirki??
Póki papier nie przyszedł jest czas na działanie...
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 8
@bananowy_testosteron: chcialem dzisiaj takie pismo napisać, ale wczesniej zadzwonilem do wku/wcr z pytaniem, jak to wygląda tj. gdzie wysłać, odpowiedzial mi kolo że jedyna możliwość rozpoczęcia tej proceduru występuje po odwolaniu gdy już otrzyma się list z tym powołaniem śmiesznym. Dodal że potrzebna jest dokumentacja potwierdzającą chorobe itd. To byl mój drugi tel do Jasła, a pierwszy do Mileca, o tyle ciekawie, że w Mielcu powiedzano mi że listy ślą tylko
@snepo: dziekuję Ci za te słowa; czekam na wypowiedzi innych. Z tego co czytałem co jest jakiś obowiązek ich informowania o stanie zdrowia; dlatego i tak będę pismo wysyłał. Tak samo jak ma się prawo o wnioskowanie o zmianę kategorii. Trepy same nie wiedza a ich pieprzenie żeby czekać na list moga sobie w dupe wsadzić. Uważam że jak przyjdzie papier to jest po zawodach. To co się dzieje to jest